Opinie klientów

Tadeus Kozar
Listopad 30, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Z fotela Tyrol korzystam codziennie 30 minut w godzinach porannych. Masaż na tym fotelu rozluznia mi mięśnie i dodaje mi więcej energi w codziennym życiu. Fotel ten jest już drugim zakupionym w waszej firmie. Z fotela Tyrol korzystają członkowie rodziny i przyjaciele . Nie wyobrażan sobie codziennej pracy bez masażu na fotelu Tyrol. Czuje sie wtedy rozluzniony i mam duzo checi oraz zapalu do pracy
Sławomir Zamora
Listopad 30, 2016
Tonale Gold+ fotel masujący
Fotel jak dla mnie kosmiczny i nie tylko ze względu na ułożenie fotela ale również ze względu na super prostotę korzystania z jego funkcji . Polecam serdecznie wszystkim z problemami kręgosłupa i tym którzy dużo czasu spędzają w samochodzie. Po długiej podróży zawsze "stawia" mnie na nogi.
Teresa Gorzelak
Listopad 30, 2016
Ocena:
Oxford fotel masujący
Zakupiony fotel masujący jest wielofunkcyjny - jednocześnie masując ciało można oglądać telewizję lub czytać dobrą książkę. Czuję się bardzo zrelaksowana, odprężona i wyciszona. Uważam że każda przeciętna rodzina powinna posiadać taki produkt w swoim mieszkaniu. Jest ergonomiczny nie zajmuje dużo przestrzeni i ładnie wykonany, przez co jest estetyczny.
Fotel Oxford posiada właściwości lecznicze. Moja cała rodzinka oraz "częściej" zaglądający znajomi korzystają z masażu przy każdej nadarzającej się okazji. Polecam bardzo gorąco. Teresa Gorzelak
Stanisław Ciupa
Listopad 30, 2016
Ocena:
Soul fotel masujący
Bardzo dobry fotel masujący, dużo automatycznych programów do wyboru, pięciostopniowa regulacja siły masażu 3D oraz funkcja 0 grawitacji sprawiają że po masażu człowiek czuje się jak nowo narodzony, solidne wykonanie i elegancki wygląd potwierdzają że mamy do czynienia z profesjonalnym urządzeniem. Po 1,5 miesiąca użytkowania zniknęły bóle pleców, jestem w pełni zadowolony z zakupu. Ponadto chciałbym dodać że gdybym jeszcze raz miał wybierać to wybrał bym Soul
Jan Galicki
Październik 4, 2016
Tonale Gold+ fotel masujący
Pełny wypoczynek, rozluźnia, łagodzi bóle całego kręgosłupa. Rewelacyjna funkcja grzania i funkcja 0 grawitacji - na programie relaksacyjnym można się zdrzemnąć. Fotel jest niezwykle wytrzymały. Przeszedł pozytywnie test p.n. ,,wnuczki do lat 10'' . Zjeżdżalnia, skocznia , trampolina lub tandem-masaż to normalne zabawy, która wygrywają z grami komputerowymi, a radość i zadowolenie wnuków jest bezcenne.
Danuta Siemianowska
Październik 3, 2016
Tonale Gold+ fotel masujący
Bardzo dobry,pomocny przy bólu kręgosłupa i kończyn dolnych a także górnych ,ulga po masażu ,człowiek czuje się zrelaksowany .Nie można przesadzić z duża ilością masażu, gdyż organizm się buntuje i skutki uboczne mogą wystąpić i można zaszkodzić sobie nadmiarem masażu i powoduje rozbicie organizmu. Należy po prostu korzystać z tego typu urządzeń z umiarem.
Piotr Kurzaj
Wrzesień 14, 2016
Ocena:
Inada 27D fotel z masażem
Fotel jest rewelacyjny, Dzięki niemu ustały bóle jakie do tej pory występowały. Dzięki masażom lepiej sypiam a rano jestem wypoczęty i zrelaksowany. Mnogość programów masujących pozwala na bardzo zróżnicowane masaże, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. POLECAM
Jacek Biernacki
Sierpień 23, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
Bardzo udany produkt, korzystam już 2 lata i nadal jestem pod wrażeniem. Fotel potrafi wiele. Czysta przyjemność to masaż nóg po treningu biegowym lub masaż rozciągający po treningu siłowym. Grzechem byłoby nie wspomnieć o skutecznym rozmasowaniu bolącego kręgosłupa. Po dwóch latach użytkowania fotel nadal wygląda jak nowy. Szczerze polecam.
Mariusz Colta
Lipiec 5, 2016
Tonale Gold+ fotel masujący
Super fotel z uwagi na to ze do pory dnia, nastroju, bólu czy potrzeby relaksacji można dobrać program. Łatwy w obsłudze, rewelacja. Pozwoli odpłynąć i odprężyć się przed snem. Odkąd go mamy z łatwością można rozpocząć tez pracę z lepszym samopoczuciem, skupieniem i koncentracją. Ponadto beżowy jest bardzo ładny pasuje do powierzchni biurowych i do domu. Polecamy całym sercem jeśli chcesz zatroszczyć się o siebie lub swojego klienta.
Rafał Tkacz
Czerwiec 14, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
Fotel bardzo dobry ,fajnie relaksuje ,masuje duża powierzchnie ciała. Ładnie wygląda, cieszę się, że jest mój. Nie wiem co jeszcze mam pisać, uważam, że jak coś jest warte wydatku nie małych pieniędzy to nie trzeba opisywać tego w min.300 znakach.:-)