Opinie klientów

Jacek Biernacki
Sierpień 23, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
Bardzo udany produkt, korzystam już 2 lata i nadal jestem pod wrażeniem. Fotel potrafi wiele. Czysta przyjemność to masaż nóg po treningu biegowym lub masaż rozciągający po treningu siłowym. Grzechem byłoby nie wspomnieć o skutecznym rozmasowaniu bolącego kręgosłupa. Po dwóch latach użytkowania fotel nadal wygląda jak nowy. Szczerze polecam.
Mariusz Colta
Lipiec 5, 2016
Ocena: [brak]
Tonale Gold+ fotel masujący
Super fotel z uwagi na to ze do pory dnia, nastroju, bólu czy potrzeby relaksacji można dobrać program. Łatwy w obsłudze, rewelacja. Pozwoli odpłynąć i odprężyć się przed snem. Odkąd go mamy z łatwością można rozpocząć tez pracę z lepszym samopoczuciem, skupieniem i koncentracją. Ponadto beżowy jest bardzo ładny pasuje do powierzchni biurowych i do domu. Polecamy całym sercem jeśli chcesz zatroszczyć się o siebie lub swojego klienta.
Rafał Tkacz
Czerwiec 14, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
Fotel bardzo dobry ,fajnie relaksuje ,masuje duża powierzchnie ciała. Ładnie wygląda, cieszę się, że jest mój. Nie wiem co jeszcze mam pisać, uważam, że jak coś jest warte wydatku nie małych pieniędzy to nie trzeba opisywać tego w min.300 znakach.:-)
Michał K.
Czerwiec 7, 2016
Ocena:
Inada 27D fotel z masażem
Doskonały zakup mimo, że drogi. Świetna obsługa i niezwykle szybka realizacja zamówienia. Fotel spełnia moje wszystkie wymagania, Pracuje niezwykle płynnie i cicho, równomiernie masuje każdą partię ciała. Możliwość dostosowania trybu masażu do indywidualnych wymagań. Polecam każdemu !
Zofia Dombka
Maj 13, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
Serdecznie polecam wszystkim fotele masujące Firmy Pro-Wellness, a zwłaszcza model zakupiony przeze mnie- Tonale Gold +. Cała rodzina zachwycona jest wspaniałą pracą fotela i różnorodnością oferowanych masaży. Fotel jest łatwy o obsłudze . NAPRAWDĘ POLECAM! A w sklepie miła i fachowa obsługa :)
POLECAM.
Marcin Białek
Marzec 31, 2016
Ocena:
Panasonic EP-MA59 fotel masujący
Fotel o olbrzymich możliwościach konfiguracji masażu. Płynna regulacja głębokości masażu doskonale się sprawdza podczas korzystania, a wybór stylu masażu powoduje, że ten sam program możemy odczuwać zupełnie inaczej jeżeli zmienimy kształt "dłoni" naszego masażysty. Idealny dla wymagających użytkowników.
Marcin Białek
Marzec 23, 2016
Ocena:
Oxford fotel masujący
Bardzo dobrze oceniam funkcje i możliwości tego fotela. Fotel jest bardzo wygodny i doskonale sprawdza się jako rozkładany fotel przed telewizor. Oferowany masaż nie jest ani za mocny ani zbyt delikatny, a dzięki dodatkowej funkcji nagrzewania się rolek, jest on odczuwany jako masaż gorącymi kamieniami. Świetną funkcją jest masaż wibracyjny pod łydki, który powoduje uczucie lekkości nóg. Dużo opcji posiada również masaż na uda i pośladki - aż 3 programy z różnym masażem uciskowym, ale to raczej opcja dla kobiet. Ogólnie polecam jako ładny, wygodny fotel z funkcją masażu.
Sebastian Derlatka
Luty 8, 2016
Ocena:
Atena fotel masujący
Przy zakupie fotela masującego Atena kierowałem się jedyne tym aby miał piękny i bogaty wygląd, który będzie mebelkiem lub częścią uzupełnienia w moim pokoju, no i tylko miałem takie wymagania. Okazało się że jest nie tylko tym o czym myślałem, ale również moim niezastąpionym elektronicznym masażystą. Gdyby ktoś zamknął mi oczy i posadził na fotelu za pierwszym razem, a ja bym o tym nie wiedział, że to fotel to postawiłbym na profesjonalnego masażystę. Ponieważ fotel idealnie i realistycznie naśladuje ruchy człowieka pracującego w tej dziedzinie. Byłem w szoku co się ze mną dzieje korzystając pierwszy raz z tego wspaniałego urządzenia.I do tej pory gdy usiądę na nim w wygodnej pozycji, włączę jakiś program masujący to mam wrażenie jakby to nie była maszyna tylko człowiek. Ponieważ tak perfekcyjnie przebiega cała procedura masażu iż brakuje słów aby to dokładnie opisać. Dlatego wszystkim serdecznie zalecam i polecam ten ciekawy produkt. Na koniec dodam, że niska cena fotela też byłą dla mnie zaskoczeniem, tym bardziej po skorzystaniu z możliwości które oferuje fotel Atena. Każdy kto ma taką możliwość i ma problem z wyborem fotela masującego to nie powinien się nawet chwili dłużej zastanawiać tylko po prostu zamawiać bo to jest naprawdę dzieło mistrza. Ja pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i składam wielki szacunek dla producentów a zarazem mistrzów tej niewiarygodnej technologij.

Serdecznie Pozdrawiam.
Sebastian. ;)
Kazimierz W.
Listopad 5, 2015
Ocena:
Sanyo DR 7700 fotel z masażem
Gratuluję profesjonalną sprzedaż, oraz perfekcyjną dostawę.
Tomasz Bury
Październik 19, 2015
Ocena:
Klassik AT-2000 Fotel z masażem
Dostałem ten fotel masujący w prezencie na 40 urodziny. Świetne jest to że wyglądem nie zdradza swoich funkcji i jest bardzo wygodny przez co nadaje się przed moje kino domowe i masuje mnie podczas seansu filmowego.