Dlaczego My

Nasza przewaga

Dzięki niezrównanym masażom, bezproblemowej obsłudze i najwyższej jakości pozwalamy Ci najlepiej zadbać o Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne oraz emocjonalne.


Lepszy masaż


Lepsza obsługa 


Lepsza jakość

 

Dlaczego fotele masujące Pro-Wellness?

Fotel masujący dostarcza niezwykle skutecznej kombinacji masażu i komfortu. Staramy się właśnie te rzeczy robić najlepiej dzięki jedynym w swoim rodzaju masażom, innowacyjnym technologiom oraz jakości która wyznacza nowe standardy. Dodaj do tego nasze ponad 20-letnie doświadczenie oraz bezkonkurencyjną opiekę, a przekonasz się że proponujemy Ci fotele o absolutnie najlepszych, możliwych doznaniach.

 

Lepszy czyli Skuteczniejszy Masaż

Projektujemy fotele dla bezwzględnie najlepszych efektów masażu. Wykorzystujemy innowacyjne, opatentowane mechanizmy aby precyzyjnie trafiać w odpowiednie grupy mięśni i dostarczać skuteczny masaż, który można regulować dla pożądanych odczuć.

Dzięki systemom skanowania sylwetki zakres masażu jest zawsze idealnie dopasowany do twoich potrzeb.

 

Niezrównana technologia masażu

Nasz mechanizm masażu oparty na opatentowanej japońskiej robotyce charakteryzuje się niezrównaną precyzją i płynnością pracy we wszystkich trzech wymiarach. Dostarczając niezwykle skuteczny masaż, którego głębokość pracy można płynnie regulować. Ten jedyny w swoim rodzaju masaż pleców dostępny jest jedynie w wybranych fotelach masujących Pro-Wellness. 

 

Ciesz się szeroką gamą funkcji 

Masaż chwytający ramion

Jedna z naszych wyjątkowych technik masażu, pozwala precyzyjnie rozmasować okolice karku i szyi niwelując napięcia spowodowane m.in. stresem.

Masaże Powietrzne

Uciski poduszkami powietrznymi, które delikatnie rozciągają mięśnie dostarczając ulgi spiętym partiom ciała.

Terapia zmysłów

Nie ograniczamy się jedynie do bodźców manualnych. Ciepło, odprężająca muzyka czy wpadająca kątem oka odpowiednia barwa światła także wpływa na twój stan emocjonalny.


Zobacz inne techniki masażu

 

Lepsza obsługa to więcej możliwości

Łatwa i czytelna obsługa to znaczący aspekt pozytywnych emocji jakie doświadcza właściciel fotela do masażu Pro-Wellness. Jesteśmy zobowiązani oferować sprzęt masujący, którego obsługa nie będzie przysparzała żadnych trosk, abyś mógł w pełni wykorzystać każdą właściwość twojego prywatnego masażysty.
 

Nowoczesne sterowanie

Fotele masujące Pro-Wellness wyposażone są w intuicyjne piloty lub rozbudowane dotykowe panele z systemem sterowania dostępnym również w języku polskim. Ta unikalna technologia pozwala zaoferować więcej funkcji masażu, relaksacji czy ćwiczeń bez zbędnego zakłopotania związanego z obsługą. Bo przecież tylko pozytywne emocję pozwolą ci się w pełni odprężyć podczas masażu.

Przyciski szybkiego dostępu

Dostępne w niektórych fotelach masujących Pro-Wellness przyciski szybkiego dostępu pozwalają wygodnie rozłożyć fotel lub sterować głównymi programami masażu nawet bez otwierania oczu. Dzięki tej funkcji nic nie przeszkodzi Ci w pełnym odprężeniu i regeneracji całego ciała.

 

Gwarancja najwyższej jakości

Naszym celem jest dostarczanie jak najlepszych foteli masujących dopasowanych do potrzeb Polaków. Możesz liczyć na nasze ponad 20-letnie doświadczenie i wiedzę, którą dzielimy się z Tobą: gdy rozglądasz się, kupujesz i cieszysz się działaniem wybranego fotela masującego przez długie lata jego bezawaryjnej pracy.

 

Design i Funkcjonalność

Czy wiesz że fotele masujące Pro-Wellness są niezwykle funkcjonalne? Dbamy o to, aby w twojej prywatnej przestrzeni znalazł się fotel, który będzie nie tylko skuteczny, ale również wygodny, oferujący optymalne pozycję do odpoczynku także bez masażu. Dodatkowo do produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały tak, aby jego wzornictwo oraz każdy detal dopieszczały twoje zmysły i stymulowały pozytywne emocje.

Jakość Lidera Branży

Pro-Wellness to najdłużej działająca w Polsce i najbardziej znana firma z branży foteli do masażu. Jako lider branży do 1997 roku jesteśmy kojarzeni z najlepszą jakością i najchętniej polecaną marką co potwierdza m.in. raport konsumencki redakcji „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku do „Dziennika Gazeta Prawa” i przyznanie złotego godła i tytułu Konsumenckiego Lidera Jakości 2020 w kategorii foteli z masażem.

Marka, której możesz zaufać

Od 1997 roku nasze fotele dostarczamy wraz z najszczerszą obietnicą, iż będą bezawaryjnie służyć wiele długich lat. Ale na wszelki wypadek, w celu gwarancji spokoju i waszego pełnego odprężenia magazynujemy do nich części zapasowe przez minimum 10 lat!


Prawdziwi ludzie, prawdziwe historie

Sprawdź co o fotelach z masażem mówią ich użytkownicy