Opinie klientów

Wojciech Kaczkowski
Grudzień 7, 2016
Bolero fotel masujący
Fotel masujący Bolero zakupiony niedawno przez nas , był strzałem w dziesiątkę.Pełny relaks dla całej rodziny od tych najmłodszych do tych najstarszych.Każdy z nas ma już swój ulubiony program masujący , intensywność i czas trwania.Można zaryzykować stwierdzenie, że jak za starych czasów ustawia się do niego ( fotel) kolejka.Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania i możemy go z czystym sumieniem polecić każdemu , kto jest jeszcze niezdecydowany na zakup tego fotela masującego.
Danuta Sikora
Grudzień 7, 2016
Ocena:
Oxford fotel masujący
Fotel masujący jest bardzo dobrym zakupem. Wszystkie techniki masażu: Shiatsu 3D pleców, wałkowanie pleców z regulacją szerokości, masaż uciskowy pośladków, ud i bioder i wibracja podnóżka są używane często przez wszystkich członków mojej rodziny. Po ciężkim dniu jest to fantastyczny sposób na odprężenie i rozluźnienie się. Szukałam fotela, który nie zajmuje dużo miejsca i taki właśnie jest Oxford.
Sebastian Derlatka
Grudzień 7, 2016
Ocena:
Atena fotel masujący
Kupując fotel masujący kierowałem się nie tylko funkcjonalnością, ale także ładnym wyglądem produktu. Pomyślałem że to jest raczej niemożliwe aby mieć dwa w jednym. Jednak trafiając na fotel masujący Atena nie zastanawiałem się długo na jego zakup ponieważ jego wygląd i materiał z jakiego jest wykonany produkt w 100% mnie usatysfakcjonował, oraz spełniał moje oczekiwania. Jego zgrabne rozmiary i elegancka tapicerka wspaniale pasują do mojego nowo wyremontowanego pokoju. Podczas korzystania z fotela odczuwa się niesamowite i realistyczne uczucie prawdziwego masażu wykonywanego przez profesjonalistę w salonach, gdyż posiada szereg kombinacji i opcji masujących które w zależności od ustawień automatycznych lub własnych naprzemiennie relaksują poprawiając samopoczucie ze wspaniałym efektem terapeutycznym. Ma również szereg dodatkowych funkcji takich jak kółka do przesuwania fotela,rozkładane oparcie, pilota który jest chowany w oparciu oraz dodatkową poduszkę pod lędźwie. Dodam jeszcze, iż jego mały pobór mocy oraz ciężar ułatwiają długotrwałą i bezproblemową eksploatację z czego niezmiernie jestem zadowolony.Dodatkowo niska cena fotela masującego Atena, oraz to co napisałem powyżej spowodowała, iż jest to dla mnie jeden z najlepszych foteli jaki kiedykolwiek posiadałem i nigdy nie mam zamiaru z niego zrezygnować. Z tych właśnie powodów chciałbym również zachęcić innych do zakupu tego produktu. Serdecznie pozdrawiam i każdemu życzę równie przyjemnych wrażeń :).
Adam Michulec
Grudzień 7, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
Posiadam fotel Tonale Gold. Fotel masujący to świetna sprawa komfort na najwyższym poziomie po masażu czuję się wypoczęty i zrelaksowany. Pilot jest czytelny, łatwy w obsłudze nie sprawia problemu. wystarczająco dużo funkcji masażu, ogrzewanie jest dodatkową zaletą tego produktu. Profesjonalna dostawa i montaż polecam.....
Anna Pruchniewicz
Grudzień 7, 2016
Tonale Gold+ fotel masujący
Udany zakup. Fotel wykonuje precyzyjny i skuteczny masaż. Odkąd używamy fotela ustąpiły uporczywe bóle kręgosłupa. Ogromną przyjemność sprawia masaż nóg. Zakup fotela uważamy za strzał w 10. Po 6 latach po operacji mąż zaczął korzystać z fotela. Wcześniejsze masaże nie przynosiły efektów. Odkąd codziennie korzysta z fotela ; a korzysta od września tego roku zapomniał co to uporczywy ból. Dziękujemy za wspaniałą obsługę sprzedaży. Polecamy
Andrzej Duda
Grudzień 6, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Zakupiony rok temu Fotel masujący Tyrol jest przez nas używany prawie bez przerwy. Cała rodzina masuje się regularnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wspaniałego urządzenia, które, można powiedzieć, w bardzo pozytywny sposób zmieniło nasze życie. Niesamowita mnogość programów i możliwości tego Fotela powodują, że każdy z nas może znaleźć sposób masażu, który najbardziej mu odpowiada. Do tego wyjątkowa wygoda to komplet do "pełni szczęścia" :)
EWA DZIAKOWSKA
Grudzień 6, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
Fotel Tonale gold + używam od roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Korzystam z niego codziennie . Posiada wiele programów, które masują całe ciało. Po masażu mięśnie są rozluźnione i czuję się zrelaksowana. Zaletą jest to, że można korzystać z niego kiedy się chce i ile się chce. Polecam wszystkim fotel masujący, ponieważ jest to prawdziwy relaks. Po tym czasie korzystania z fotela nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego, ponieważ czuję poprawę mojego samopoczucia i pozytywnego nastawienia do życia.
Jarosław Gumiński
Grudzień 6, 2016
Ocena:
Soul fotel masujący
Wygodny i działający zgodnie z oczekiwaniami. Pacjenci chętnie korzystają z zabiegów odpowiednio dobranych do potrzeb z uwzględnieniem osobniczej wrażliwości i przeciwwskazań. Jakość wykonania wysoka , po pierwszym okresie użytkowania nie stwierdziliśmy żadnych oznak obniżone jakości - polecam.
Wiesław Kozdrój
Grudzień 5, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami fotela masującego Tyrol.zakupiliśmy go na targach budownictwa. Mamy w domu różne sprzęty dzięki , którym można utrzymywać swoje ciało w kondycji, jednak fotel Tyrol jest bezkonkurencyjny. Korzystamy z niego codziennie, masuje nasze zmęczone mięśnie i kości dzięki czemu nic nie doskwiera.Mamy rozluźnione, zrelaksowane, wcześniej bardzo spięte mięśnie, po masażach nie bolą już nogi, stopy i zmęczone pracami domowymi dłonie mojej żony.Fotel jest bardzo wygodny, dobrze się prezentuje, jest łatwy w utrzymywaniu go w czystości. Służy nie tylko nam,odwiedzająca nas rodzina i znajomi chętnie zasiadają i masują bolące części ciała. Wszystkim bez względu na wiek polecamy taki fotel.
Irena Wojak
Grudzień 5, 2016
Ocena:
Oxford fotel masujący
Bardzo dobry fotel do masażu nie tylko relaksującego. Masuję się często codziennie rano lub wieczorem przed spaniem, często 2 razy w ciągu dnia. Korzystam z rożnych programów masażu w zależności od potrzeby. Masaż bardzo dobrze wpływa na kręgosłup.
Korzystają z niego także moi bliscy przy okazji odwiedzin.