Opinie klientów

KRZYSZTOF KAMEJSZA
Grudzień 2, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
To już trzeci model fotela masującego, który kupiłem w firmie PRO-WELLNESS. Za każdym razem oddając wciąż sprawny, za dopłatą dostaję nowszy i lepszy model. Fotel TONALE GOLD+ spełnia wszystkie nasze oczekiwania. korzystamy z niego codziennie. Dzięki tym masażom nie mamy żadnych dolegliwości kostno-mięśniowych, choć mamy ponad 70 lat. Odwiedzający nas syn z rodziną chętnie korzysta z okazyjnego masażu, także nasi goście często i chętnie siadają na fotelu przy okazji wizyty i dziękują za okazjonalny relax. Nie wiem co firma może nam zaproponować przy kolejnej zmianie, bo ten model fotela potrafi już wszystko, co można sobie życzyć. Idealnie sprawdza się także do oglądania tv. polecamy serdecznie dla wszystkich, ale dla seniorów jest to najbardziej przyjazny mebel w domu.
Jerzy Milewski
Grudzień 2, 2016
Ocena:
Oxford fotel masujący
Bardzo dobry fotel do masażu relaksującego. Od zakupu minął prawie rok. Masuję się często codziennie rano przed śniadaniem, a także prawie codziennie wieczorem przed spaniem. Masaż bardzo dobrze wpływa na kręgosłup. Uważam zakup za bardzo dobry za taką cenę. Jak na razie fotel sprawuje się bardzo dobrze. Również każde odwiedziny syna, synowej i wnuczek nie mogą odbyć się bez masażu.
Marcin Krzystek
Grudzień 1, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Korzystam wraz Rodziną i Znajomymi masaż na fotelu Tyrol to prawdziwa przyjemność daje poczucie relaksu ,rozciąga i rozluźnia mięśnie codzienne masaże pozwalają lepiej funkcjonować w ciągu dnia.Fotel pracuje bez zarzutów jest bardzo dobrze i elegancko wykonany bardzo dobrze wkomponował się w wystrój mieszkania.
Janusz Kiecko
Grudzień 1, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Bardzo dobry fotel masujacy Tyrol, dużo automatycznych programów do wyboru . Sprawia że po masażu czlowiek czuje się jak nowo narodzony. Po 1.5 miesiąca użytkowania znikneły bóle plecow.Moja cała rodzinka coraz częściej odwiedza nasz dom przy okazji. Dodatkowa funkcja masażu pod posladkami.Przede wszystkim chciałybym pochwalic obsługę sklepu . Moja żona mająca problemy z kręgosłupem po upływie półr roku bóle ustąpiły. Pracuje w swoim biurze mam prace siedząca , Używam go nawet 3 razy dziennie. Fotele z masazem były mi znane już 6 lat temu ja go zakupiłem rok temu dla mojej rodziny pod choinkę na prezent w Boże Narodzenie. Przy okazji bardzo fajnie prezentuje się jako mebel w moim salonie. Polecam Pozdrawim
Jarosław Ziomek
Grudzień 1, 2016
Ocena:
Atena fotel masujący
Fotel masujący ATENA oprócz tego, że jest świetnie skomponowany stylistycznie to jest dodatkowo bardzo funkcjonalny. Pasuje idealnie do niewielkich pomieszczeń. Masaż, który proponuje w postaci 4 programów automatycznych przynosi ulgę i odprężenie po ciężkim dniu. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu i w 100% usatysfakcjonowany. Fotel jest idealny dla osób, które chcą kupić dobry produkt za niską cenę. Na pochwałę zasługują również osoby odpowiedzialne za sprzedaż i transport fotela. Pełny profesjonalizm, szybka dostawa z wniesieniem, ustawieniem, przygotowaniem do pracy oraz przeszkolenie w zakresie obsługi fotela. Brawo!
Wojciech Sadło
Grudzień 1, 2016
Ocena: [brak]
Tyrol fotel masujący
Po dniu ciężkiej pracy wracam do domu, bolą mnie mięśnie i gnaty.Siadam na fotelu i wtedy Tyrol bierze mnie w "obroty".Ugniata i wibruje,rozciąga i masuje ,aż się cały ból we mnie zniweluje! " Tyrol" robi z bólu we mnie czystki jak najlepsze tajskie masażystki! Jestem zadowolony z Waszego produktu i nie żałuje ani złotówki wydanej na zakup! Często jeździłem na masaże do miasta po 30km w jedną stronę a teraz bryk na fotel i po bólu! Rewelka
Henryka Bulczak
Grudzień 1, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Jestem szczęśliwą posiadaczką fotela Tyrol już ponad rok czasu,zaobserwowałam zmiany w samopoczuciu ustąpiły uporczywe bóle . Fotel ma tą zaletę że masuje całe ciało aż po uda wraz z rękoma wykorzystując 4 rodzaje masażu ,można również zmienić pozycję leżenia.
.Polecam niezdecydowanym. formalności z kupnem ,dostarczeniem montażem na 5+przygotowane wszystko perfekcyjnie podziękowania dla P.Kazimierza .
Krzysztof Koprowski
Grudzień 1, 2016
Ocena:
Atena fotel masujący
Zbliża się rok od zakupu fotela masującego Atena. Kupiłem go żonie w prezencie gwiazdkowym. Dzisiaj mogę stwierdzić, że to był strzał w dziesiątkę. Ze względu na elegancki wygląd bardzo dobrze wpasował się w meble w salonie. Służy nam nie tylko do masażu, ale również do zwykłego codziennego użytkowania, np: wypicia kawy, zjedzenia ciastka, czy oglądania telewizji. Dzięki różnym dostępnym funkcjom masażu, zrezygnowaliśmy z usług profesjonalnego masażysty.
Jan Szkucik
Grudzień 1, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
Fotel masujący jest najlepszym prezentem , który sobie i żonie zakupiłem. Masuje rewelacyjnie. Nie wychodząc z domu można się wymasować i zrelaksować.Programy do masowania ,które ten fotel posiada można dostosować do każdej z osób - zarówno delikatnie dla pań a mocniej do facetów, również wnuki bardzo lubią usiąść w fotelu i wymasować się u dziadka. Wszystkim gorąco polecam !!!
Joanna Pawelec
Grudzień 1, 2016
Ocena:
Bolero fotel masujący
Genialny fotel .zmęczenie które towarzyszyło mi po pracy odeszło w niepamięć odkąd wieczorami korzystam z masażu .serdecznie polecam fotele marki Prowellness produkt bardzo dobrej jakości .korzystam już od ponad roku i ani raz mnie nie zawiódł ,genialnym rozwiązaniem jest między innymi funkcja podgrzewanego siedzenia co doskonale się sprawdza w chłodne zimowe wieczory.