Opinie klientów

Andrzej Gołąbek
Grudzień 5, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Jestem bardzo zadowolony z zakupu Waszego fotela masującego,ma bardzo dużo przydatnych funkcji. Wykonany jest z dobrej jakości materiału jakim jest skóra. Przystępna cena jak za takie urządzenie masujące a zarazem można w nim bardzo dobrze się odprężyć i odpocząć Łatwa i szybka obsługa jest tego fotelika.. Ja jestem bardzo zadowolony zakupem i śmiało mogę polecić go każdemu człowiekowi zdrowemu jak i z rożnymi dolegliwościami kręgosłupa czy ogól ie pleców. Fotel leczy a zarazem relaksuje.
Barbara Kurpas
Grudzień 5, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Od dwóch lat posiadam fotel masujący Tyrol, który w wspaniały sposób wpływa na moje samoooczucie. 30 minut każdego dnia działa odprężająco i wyciszająco co w dzisiejszych zabieganych czasach ma zbawienne znaczenie. Co prawda przez okres 2-ch lat posiadania fotela miałam problem z materiałem zabezpieczającym roki masujące ale szybka i solidna obsługa serwisowa natychmiastowo uporała sie z problemem. Mając na uwadze powyższe w pełni polecam zakup fotela masującego Tyrol.
Katarzyna Bieganowska
Grudzień 5, 2016
Ocena:
Bolero fotel masujący
Fantastyczne możliwości za przystępną cenę. Super jest to, że "fotel " pozwala na indywidualne dostosowanie do potrzeb-jeśli po pracy bolą mnie mięśnie w okolicy karku, ustawiam tylko odcinek górny i na pojedyncze rodzaje masaży. Jeśli bolą mnie nogi po kilkugodzinnym bieganiu na zakupach-to funkcja masażu stóp odnajduje się doskonale. A jeśli mam ochotę na zwyczajny relaks to ustawiam jeden z zaprogramowanych masaży i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. No może filiżankę dobrej herbaty. Pozdrawiam.
Wioleta Zakrzewska
Grudzień 5, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
Fotel ToneleGold+ to super fotel masujący. Korzysta z niego cała moja rodzina . Potrafi wymasować całe ciało dając uczucie odprężenia i relaksu. Masaż w tym fotelu to czysta przyjemność, ponieważ można sobie ustawiać takie programy jakich potrzebujemy. Posiada także fajne programy automatyczne leczące, rozciągające a także odprężające. Bardzo gorąco polecam ten fotel. Jest fantastyczny, a także ładny z niego mebel.
Regina Górna
Grudzień 5, 2016
Ocena:
Bolero fotel masujący
Fotel spisuje się znakomicie. Po ciężkim dniu w pracy pozwala zrelaksować się. Posiada dużo funkcji, dobrze wyprofilowany, dobrze wykonany i ma stylowy design. Używam wraz z całą rodziną. Masaże sprawiają, iż czuje się się zrelaksowana i wypoczęta. Chętnie siadam w nim i oglądam swój ulubiony serial, a także czytam dobra książkę.Ten rodzaj fotelu jest doskonały na wszelkie dolegliwości fizyczne.
Jolanta Kiwińska
Grudzień 5, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Fotel zakupiłam w maju 2016. Używam go codziennie, czasami nawet dwa razy. Bardzo często chodzę na zajęcia fitness, zastosowanie po nich programu Stretch, pomaga mi w zabezpieczeniu się przed ewentualnymi zakwasami Przed snem stosuję program Health, który ma dla mnie działanie rozluźniające. Jedynym udogodnieniem, którego bym oczekiwała jest głębszy zakres masażu ud, czyli do końca siedziska. Mój mąż równie często korzysta z fotela, więc śmiało mogę stwierdzić, że jest to nasz ulubiony mebel. Rozmiary fotela są duże, dlatego trzeba być przygotowanym na wygospodarowanie odpowiedniego miejsca, ale gdy warunki mieszkaniowe pozwalają na to satysfakcja z użytkowania jest duża.
Robert Tamioła
Grudzień 5, 2016
Ocena:
Soul fotel masujący
Bardzo dobry fotel, nie mający prawie wad. Z punktu widzenia mechanicznego jedynie czasem skrzypi wysuwanie podnóżka, ale tylko czasem. Z punktu widzenia software jedyny mankament to fotel nie do końca się składa, po zakończeniu programu. Oparcie jest odchylone a podnóżek na pewnej wysokości, co uniemożliwia wyjście z fotela, trzeba włączyć i wyłączyć fotel, by wrócił do pierwotnej pozycji.
KRZYSZTOF KAMEJSZA
Grudzień 2, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
To już trzeci model fotela masującego, który kupiłem w firmie PRO-WELLNESS. Za każdym razem oddając wciąż sprawny, za dopłatą dostaję nowszy i lepszy model. Fotel TONALE GOLD+ spełnia wszystkie nasze oczekiwania. korzystamy z niego codziennie. Dzięki tym masażom nie mamy żadnych dolegliwości kostno-mięśniowych, choć mamy ponad 70 lat. Odwiedzający nas syn z rodziną chętnie korzysta z okazyjnego masażu, także nasi goście często i chętnie siadają na fotelu przy okazji wizyty i dziękują za okazjonalny relax. Nie wiem co firma może nam zaproponować przy kolejnej zmianie, bo ten model fotela potrafi już wszystko, co można sobie życzyć. Idealnie sprawdza się także do oglądania tv. polecamy serdecznie dla wszystkich, ale dla seniorów jest to najbardziej przyjazny mebel w domu.
Jerzy Milewski
Grudzień 2, 2016
Ocena:
Oxford fotel masujący
Bardzo dobry fotel do masażu relaksującego. Od zakupu minął prawie rok. Masuję się często codziennie rano przed śniadaniem, a także prawie codziennie wieczorem przed spaniem. Masaż bardzo dobrze wpływa na kręgosłup. Uważam zakup za bardzo dobry za taką cenę. Jak na razie fotel sprawuje się bardzo dobrze. Również każde odwiedziny syna, synowej i wnuczek nie mogą odbyć się bez masażu.
Marcin Krzystek
Grudzień 1, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Korzystam wraz Rodziną i Znajomymi masaż na fotelu Tyrol to prawdziwa przyjemność daje poczucie relaksu ,rozciąga i rozluźnia mięśnie codzienne masaże pozwalają lepiej funkcjonować w ciągu dnia.Fotel pracuje bez zarzutów jest bardzo dobrze i elegancko wykonany bardzo dobrze wkomponował się w wystrój mieszkania.