Aktualności

04
09.2018

Fotel masujący Pro-Wellness PW720, niech żyje nowy Król...

Fotel masujący PW720 to nowy flagowiec z rodziny Pro-Wellness. Fotel zachwyca wyglądem, pięknym wykończeniem i doskonałymi funkcjami. Zapraszamy na masaż do salonów sprzedaży.

Czytaj więcej
26
06.2017

Nowy salon sprzedaży foteli z masażem

Salon sprzedaży Pro-Wellness Park to jeden z pierwszych tego typu obiektów w Polsce, który został zaprojektowany według najnowszych światowych standardów. To wyjątkowe miejsce ma ponad 700 m2 powierzchni

Czytaj więcej
25
06.2017

Zapraszamy do Gdańska i Wisły

Pro-Wellness jest nad morzem i w górach. Zapraszamy na Nasze stoiska promocyjne. TYDZIEŃ KULTURY BESKIDZKIEJ - WISŁA Zapraszamy w terminie 29.07-06.08.2017. Nasze stoisko znajduje się w Wiśle na...

Czytaj więcej
08
05.2017

Nowy fotel masujący Pro-Wellness 370

W Naszym sklepie on-line pojawił się nowy fotel masujący Pro-Wellness 370. Jest on pierwszym fotelem marki Pro-Wellness z oznaczeniem liczbowym i początkuje nowe nazewnictwo foteli masujących.

Czytaj więcej
16
11.2016

Bezpieczne zakupy na fotele.com

Pragniemy Państwa poinformować, że wdrożyliśmy certyfikat bezpieczeństwa SSL. Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności.

Czytaj więcej
06
10.2016

Nowy fotel masujący Soul. Nietrudno się w nim zakochać.

Soul jest najnowszym fotelem masującym ze stajni Pro-Wellness. Na oficjalną premierę trzeba było długo czekać, jednak już teraz wiemy, że było warto. Konstruktorom fotela udało się stworzyć piękny fotel o klasycznym i jednocześnie nowoczesnym designie. Soul został wyposażony w  najnowszy moduł masujący, który współpracuje z systemem poduszek masujących i wibratorami. Nowością jest również dotykowy panel (tablet) sterowania, który umożliwia szybkie i proste sterowanie wszystkimi funkcjami fotela. Fotel dodatkowo posiada gniazdo USB do ładowania telefonu i system głośników z modułem Bluetooth. 

Czytaj więcej
23
09.2016

Wyprzedaż sklepowej ekspozycji.

W związku ze zmianą sklepowej ekspozycji oferujemy ciekawą ofertę na używane fotele masujące. Oferowane urządzenia zostały sprawdzone przez serwis i są w pełni sprawne. Do każdego fotela...

Czytaj więcej
26
08.2016

Fotel masujący Bolero. Jest piękny, doskonale masuje i jest niedoceniany.

Bolero to fotel o którym można powiedzieć dużo dobrego. Doskonale masuje, ładnie wygląda, posiada sprytnie składany podnóżek masujący, który może służyć jako pufa pod nogi. Mimo swoich doskonałych funkcji, jest często pomijany i lekceważony przez klientów. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami fotela i skorzystania z ciekawej promocji.

Czytaj więcej
01
08.2016

Witamy na nowej stronie www.fotele.com

Nieśmiało z dozą pewnej niepewności informujemy. Nowa strona www.fotele.com już świeci w sieci. Mamy nadzieję, że zakupy i będą jeszcze przyjemniejsze.    

Czytaj więcej