Opinie klientów

Krzysztof
Luty 17, 2021
Ocena:
Soul fotel masujący
Wielkie słowa podziekowania za wręcz heroiczną postawę dla ekipy z Gliwic oraz niezwykle profesjonalne doradztwo przy zakupie fotela do masażu!!!!!

Sam zdaję sobie sprawę z tego ze jestem wymagającym klientem ale Panowie z salonu z Gliwic z niezwykłą cierpliwością i sumiennością prezentowali fotele oraz ich programy i funkcje, przez co zasłużyli na najwyższe słowa uznania i szacunku!!! Oczywiście zaowocowało to zakupem. Wybrałem model SOUL i to naprawdę był świetny wybór. Po dwóch miesiącach użytkowania tego fotela jestem bardzo zadowolony!!! Jest jakby skrojony dla mnie!

Doradzali, prezentowali, cierpliwie objaśniali więc nie zawahałem się dokonać u nich kolejnych zakupów Piękny grill WEBER, oraz sporo akcesorii czeka na rozpoczęcie sezonu. I tu też wielki szacun za profesjonalizm!

A w planie mam kolejne zakupy u nich! Pozdrawiam serdecznie całą ekipę z Gliwic i do zobaczenia!

Krzysztof
Soul 2021
Styczeń 26, 2021
Ocena:
Soul fotel masujący
Zakupiłem fotel w 2021 roku i niestety oprogramowanie od roku 2016, w którym fotel kupił Pan Robert nie zostało poprawione.

Fotel po skończonym programie się składa, co jest bardzo irytujące bo czasami jest tak miło, że po prostu uda mi się zasnąć w fotelu, w pozycji Zero Gravity, po męczącym dniu.

Na dodatek fotel nie składa się do końca, oparcie jest odchylone, a podnóżek zostaje na pewnej wysokości (nie wraca do punktu wyjściowym), co uniemożliwia wyjście z fotela, trzeba włączyć i wyłączyć fotel, by wrócił do pierwotnej pozycji.

Dla mniej najlepszą opcją byłaby możliwość samodzielnego wyboru co po skończonym programie ma zrobić fotel.
Bo powinien zostać w takiej pozycji jakiej się znajduje, albo powinien złożyć się tak, aby bezpiecznie dało się z niego wyjść.
Ale to główny użytkownik powinien móc o tym decydować i powinno być to w opcjach.

Mam nadzieję, że oprogramowanie zostanie poprawione, i wgrane nam w fotel bo myślę, że fizycznie da się to zrobić.

Jeśli chodzi o funkcje samego masażu to nie mam nic do zastrzeżenia. Jest BOSKO!!!

Sam fotel jest solidny i bardzo dobrze wykonany. A ulga, której mi dostarcza, jest warta wydania każdych pieniędzy.

Polecam.
Jan Skoczylas
Styczeń 22, 2021
Ocena:
Pro-Wellness PW550 fotel masujący
Kupa kasy ,ale dla zdrowia się opłaca ,polecam.
FRANCISZEK DŁUSKI
Styczeń 22, 2021
Ocena:
Pro-Wellness PW550 fotel masujący
Fotel masujący, spełnia swoje zadanie tak, jakbym codziennie chodził do masażysty!. Znacznie zmniejsza napięcie mięśni i tym samym bóle kręgosłupa. Wykonany bardzo porządnie, solidnie, prosty w obsłudze. POLECAM
Mariola Szyszko
Styczeń 17, 2021
Ocena:
Pro-Wellness PW550 fotel masujący
Fotel jest rewelacyjny. Masuje w odpowiednich miejscach, nie powoduje ucisku i bólu podczas masażu
Witold Babiński
Styczeń 13, 2021
Ocena:
Pro-Wellness PW550 fotel masujący
Fotel PW550 jak prawie każdy produkowany jest w Chinach, jednak stosunek parametrów i wykonania do ceny niezwykle korzystny. Powiem "full wypas", konkretna duża, ale regulowana moc masowania. Serwis rewelacyjny. U mnie dowieźli, wnieśli i uruchomili prawie natychmiastowo, mimo ze była to niedziela. Polecam firmę i ten fotel.
Jacek Zych
Styczeń 4, 2021
Ocena:
Pro-Wellness PW550 fotel masujący
Zakupiony fotel dostarczono na moje życzenie w dniu 1 stycznia, więc na gorąco mogłem wypróbować i wymasować moje ciało po sylwestrowych szaleństwach. Działanie fotela, mnogość programów automatycznych oraz ręcznych przeszła moje wyobrażenie o tym produkcie. Można włączyć podgrzewanie pleców/działa świetnie/ oraz wybrać dowolną partię ciała do masowania. Pozycja "zero gravity" to kosmos dla kręgosłupa. Stosuję różne programy do 3 x dziennie, moje samopoczucie wyraźnie się poprawiło a ból pleców sukcesywnie zmniejsza się. Firma przy zakupie fotela zaproponowała korzystne ratalne finansowanie tego fotela. Polecam tę firmę i ten model fotela.
Aleksandra Kluczewska
Sierpień 27, 2020
Ocena:
Pro-Wellness PW370 fotel masujący
Przed kupnem testowałam kilka innych foteli ale ten masował najbardziej przyjemnie, mimo że inne mają do wyboru więcej programów masażu. Fotel jest bardzo prosty w obsłudze nawet moja babcia 82 lata potrafi go włączyć. Jakość wykonania jest ok ale brakuje ładniejszych i ciekawszych kolorów.
Martin
Lipiec 11, 2020
Ocena:
Pro-Wellness PW510 fotel masujący
Fotel posiadam już od przeszło od 4 lat. Generalnie fotel ma same plusy: dobrze masuje, posiada prosty pilot sterowania, pracuje bezawaryjnie. Niestety na tle innych, nowszych foteli jego wygląd prezentuje się już trochę mało ciekawie.
Adam
Lipiec 2, 2020
Ocena:
Pro-Wellness PW720 fotel masujący
Na początku wydawało się, że fotel masuje za mocno jednak po kilkunastu masażach zdecydowanie nie zamieniłbym go na model o mniejszej mocy. Potrafi on szybko rozmasować całe ciało i po takim masażu czuję się zregenerowany i odprężony. Niestety fotel ma również wady. Pierwsza podstawowa to wysoka cena. Druga to zbyt rozbudowany panel sterowania i bardzo duża lista opcji jakie można na nim ustawić. Powinien on być zdecydowanie prostszy. Ogólnie fotel bardzo dobry. Polecam