Opinie klientów

ALICJA DUDZIC
Listopad 30, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
FOTEL ZAKUPIŁAM W 2014 ROKU.WEDŁUG MNIE JEST ON REWELACYJNY I NAJLEPSZY Z FOTELI MASUJĄCYCH NA KTÓRYCH MIAŁAM OKAZJĘ SKORZYSTAĆ. JEST ON NIEZASTĄPIONYM ELEKRONICZNYM MASAŻYSTĄ GDZIE CAŁA PROCEDURA MASAŻU PRZEBIEGA PERFEKCYJNIE. CENIĘ GO ZA WIELOFUNKCYJNOŚĆ/4 PROGRAMY AUTOMATYCZNE,MASAŻ TZW. RĘCZNY Z WYKORZYSTANIEM WIELU TECHNIK MASAŻU Z RÓZNĄ INTENSYWNOŚCIĄ,JEST FUNKCJA NAGRZEWANIA ROLEK DZIĘKI CZEMU ODCZUWAM JAKO MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI./WIELKĄ ZALETĄ JEST POZYCJA TZW.ZERO GRAFITY.KONSTRUKCJA TAKA POZWALA GŁĘBOKO ZANURZYĆ SIĘ W TYM FOTELU I ŚWIETNIE WYMASOWAĆ CAŁE CIAŁO POCZĄWSZY OD KARKU POPRZEZ PLECY,BIODRA,POŚLADKI,ŁYDKI,STOPY A TAKŻE RAMIONA I RĘCE.PODUSZKI POWIETRZNE SPRAWIAJĄ ŻE POPRAWIA NAM SIĘ PRZEPŁYW KRWI I LIMFY.FOTEL TEN JEST ELEGANCKI,WYGODNY I ŁATWY W OBSŁUDZE.POLECAM GO BO JEST TO URZĄDZENIE PROFESJONALNE. JESTEM NIM ZACHWYCONA.
Tadeus Kozar
Listopad 30, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Z fotela Tyrol korzystam codziennie 30 minut w godzinach porannych. Masaż na tym fotelu rozluznia mi mięśnie i dodaje mi więcej energi w codziennym życiu. Fotel ten jest już drugim zakupionym w waszej firmie. Z fotela Tyrol korzystają członkowie rodziny i przyjaciele . Nie wyobrażan sobie codziennej pracy bez masażu na fotelu Tyrol. Czuje sie wtedy rozluzniony i mam duzo checi oraz zapalu do pracy
Sławomir Zamora
Listopad 30, 2016
Ocena: [brak]
Tonale Gold+ fotel masujący
Fotel jak dla mnie kosmiczny i nie tylko ze względu na ułożenie fotela ale również ze względu na super prostotę korzystania z jego funkcji . Polecam serdecznie wszystkim z problemami kręgosłupa i tym którzy dużo czasu spędzają w samochodzie. Po długiej podróży zawsze "stawia" mnie na nogi.
Teresa Gorzelak
Listopad 30, 2016
Ocena:
Oxford fotel masujący
Zakupiony fotel masujący jest wielofunkcyjny - jednocześnie masując ciało można oglądać telewizję lub czytać dobrą książkę. Czuję się bardzo zrelaksowana, odprężona i wyciszona. Uważam że każda przeciętna rodzina powinna posiadać taki produkt w swoim mieszkaniu. Jest ergonomiczny nie zajmuje dużo przestrzeni i ładnie wykonany, przez co jest estetyczny.
Fotel Oxford posiada właściwości lecznicze. Moja cała rodzinka oraz "częściej" zaglądający znajomi korzystają z masażu przy każdej nadarzającej się okazji. Polecam bardzo gorąco. Teresa Gorzelak
Stanisław Ciupa
Listopad 30, 2016
Ocena:
Soul fotel masujący
Bardzo dobry fotel masujący, dużo automatycznych programów do wyboru, pięciostopniowa regulacja siły masażu 3D oraz funkcja 0 grawitacji sprawiają że po masażu człowiek czuje się jak nowo narodzony, solidne wykonanie i elegancki wygląd potwierdzają że mamy do czynienia z profesjonalnym urządzeniem. Po 1,5 miesiąca użytkowania zniknęły bóle pleców, jestem w pełni zadowolony z zakupu. Ponadto chciałbym dodać że gdybym jeszcze raz miał wybierać to wybrał bym Soul
Jan Galicki
Październik 4, 2016
Ocena: [brak]
Tonale Gold+ fotel masujący
Pełny wypoczynek, rozluźnia, łagodzi bóle całego kręgosłupa. Rewelacyjna funkcja grzania i funkcja 0 grawitacji - na programie relaksacyjnym można się zdrzemnąć. Fotel jest niezwykle wytrzymały. Przeszedł pozytywnie test p.n. ,,wnuczki do lat 10'' . Zjeżdżalnia, skocznia , trampolina lub tandem-masaż to normalne zabawy, która wygrywają z grami komputerowymi, a radość i zadowolenie wnuków jest bezcenne.
Danuta Siemianowska
Październik 3, 2016
Ocena: [brak]
Tonale Gold+ fotel masujący
Bardzo dobry,pomocny przy bólu kręgosłupa i kończyn dolnych a także górnych ,ulga po masażu ,człowiek czuje się zrelaksowany .Nie można przesadzić z duża ilością masażu, gdyż organizm się buntuje i skutki uboczne mogą wystąpić i można zaszkodzić sobie nadmiarem masażu i powoduje rozbicie organizmu. Należy po prostu korzystać z tego typu urządzeń z umiarem.
Piotr Kurzaj
Wrzesień 14, 2016
Ocena:
Inada 27D fotel z masażem
Fotel jest rewelacyjny, Dzięki niemu ustały bóle jakie do tej pory występowały. Dzięki masażom lepiej sypiam a rano jestem wypoczęty i zrelaksowany. Mnogość programów masujących pozwala na bardzo zróżnicowane masaże, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. POLECAM
Jacek Biernacki
Sierpień 23, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
Bardzo udany produkt, korzystam już 2 lata i nadal jestem pod wrażeniem. Fotel potrafi wiele. Czysta przyjemność to masaż nóg po treningu biegowym lub masaż rozciągający po treningu siłowym. Grzechem byłoby nie wspomnieć o skutecznym rozmasowaniu bolącego kręgosłupa. Po dwóch latach użytkowania fotel nadal wygląda jak nowy. Szczerze polecam.
Mariusz Colta
Lipiec 5, 2016
Ocena: [brak]
Tonale Gold+ fotel masujący
Super fotel z uwagi na to ze do pory dnia, nastroju, bólu czy potrzeby relaksacji można dobrać program. Łatwy w obsłudze, rewelacja. Pozwoli odpłynąć i odprężyć się przed snem. Odkąd go mamy z łatwością można rozpocząć tez pracę z lepszym samopoczuciem, skupieniem i koncentracją. Ponadto beżowy jest bardzo ładny pasuje do powierzchni biurowych i do domu. Polecamy całym sercem jeśli chcesz zatroszczyć się o siebie lub swojego klienta.