Opinie klientów

Krystyna Kotulska
Grudzień 1, 2016
Ocena:
Bolero fotel masujący
Fotel Bolero to REWELACJA !!! Oboje z mężem jesteśmy po 60-tce i jak to bywa w tym wieku, zaczynają dokuczać różne dolegliwości, a w szczególności bóle pochodzące od zwyrodniałego kręgosłupa. Będąc na Targach zetknęliśmy się z profesjonalną prezentacją foteli masujących, skorzystaliśmy z masażu i nas olśniło. Zdecydowaliśmy się na zakup modelu Bolero. Fotel nam przywieziono, wniesiono na 2-gie piętro i zamontowano. Używamy go już ponad rok i można powiedzieć, że się uzależniliśmy od masażu. Korzystamy z niego regularnie codziennie. Dolegliwości bólowe ustąpiły, przez co czujemy się weselsi i pogodniejsi. Muszę podkreślić, że w trakcie masażu (choć nie od razu) odczuwa się ogromne rozluźnienie, wręcz wchodzi się w błogi stan i po zakończeniu muszę trochę posiedzieć, aby dojść do siebie, a mój mąż zawsze zasypia. Fotel Bolero oprócz cudownego masażu również z funkcją podgrzewania, dostarcza też przyjemności statycznych, gdyż można w szerokim zakresie ustawiać pochylenie oparcia jak i podnóżka i odpoczywać w ulubionej pozycji, a przy okazji słuchać muzyki, czytać książki czy oglądać telewizję. Wygląd fotela jest gustowny i bardzo pasuje w naszym salonie. Cena choć niemała, ale jest warta tego modelu. Teraz przynajmniej nie musimy "korzystać z rehabilitacji". Zakup fotela Bolero to był strzał w dziesiątkę. Wszystkim polecam.
Henryk i Krystyna Oliwa
Grudzień 1, 2016
Ocena: [brak]
Tonale Gold+ fotel masujący
Od m-ca maja br jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami fotela do masażu TONALE GOLD PLUS.Jest to już drugi fotel zakupiony w Firmie PRO - WELLNES Katowice.- rok 2007 MANHATTAN HT-135. Tonale Gold Plus jest to fotel można powiedzieć już z wyższej półki. Fotel z wieloma możliwościami a przede wszystkiem mechanizm L-SHAPE, który to pozwala na masaż całych pleców, pośladków, kości ogonowej oraz ud w pozycji ZERO GRAVITY. Jest to doskonała rzecz, która powinna znajdować się nieomal w każdym domu, mieszkaniu. W dobie, kiedy zmuszeni jesteśmy godzinami niejednokrotnie pracować przy komputerze, kiedy nie mamy za dużo czasu dla siebie i musimy znowu wsiadać w samochód ,w którym spędzamy chociażby dobra godzinę, nasze mięsnie są w zastoju, w przykurczu. W tym momencie, kiedy mamy już problemy z kręgosłupem i z bólem kończyn górnych i dolnych każdy z nas najszybciej sięga po tabletkę przeciwbólową .Nie jesteśmy jej zwolennikami chociaż zawsze w rezerwie mamy. Nie mniej jednak w sytuacji wyżej opisanej dla nas ,bo to była podstawą do zakupu tychże dwóch foteli jest codzienne wykorzystywanie ich w celach zdrowotnych. Korzystamy z nich regularnie - max 30 minut dziennie .Aby urozmaicić seanse codziennie każde z nas korzysta z innego fotela. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie należy przesadzać. W przypadku TONALE GOLD PLUS za każdym razem wykorzystujemy inny program , inny masaż .Czujemy się zrelaksowani , odprężeni i naprawdę żadnych bóli w okolicach kręgów szyjnych, pleców i przedramion .Nie jest to rzecz niewątpliwie tania ale wychodzimy z założenia, że to wszystko to dla zdrowia - bez wychodzenia z domu ,bez oczekiwania w kolejce. Tak jak w 2007 roku wszystkim polecałam nasz nowy nabytek MANHATTAN HT - 135 bo był i jest tego wart , tak i teraz Fotel TONALE GOLD PLUS to dla nas jak sok z owoców i warzyw ,który powinien codziennie znaleźć się na naszych stołach. W naszym przypadku każdy ma swoja lampę BIOPTRON ,która również jest wykorzystywana aby czuć się zdrowo,powiedzmy młodziej, nawet jak się przekroczyło już pewną granicę wieku. Reasumując nasze dotychczasowe spostrzeżenia pragniemy wszystkich zarówno młodych jak i tych z Państwa w kwiecie wieku zachęcić do zakupu fotela Firmy PRO WELLNES.Nasze motto to nie ma w życiu rzeczy niemożliwych - czyli sprowadza się to wszystko do jednego,że siadasz na fotel zmęczony, niejednokrotnie obolały a wstajesz pełen wigoru i uśmiechnięty.Polecaliśmy,polecamy i polecać będziemy.

GOLD PLUS jest dla nas tym co powinno powtarzam być w każdym domu. Relaks,odprężenie
ALICJA DUDZIC
Listopad 30, 2016
Ocena:
Tonale Gold+ fotel masujący
FOTEL ZAKUPIŁAM W 2014 ROKU.WEDŁUG MNIE JEST ON REWELACYJNY I NAJLEPSZY Z FOTELI MASUJĄCYCH NA KTÓRYCH MIAŁAM OKAZJĘ SKORZYSTAĆ. JEST ON NIEZASTĄPIONYM ELEKRONICZNYM MASAŻYSTĄ GDZIE CAŁA PROCEDURA MASAŻU PRZEBIEGA PERFEKCYJNIE. CENIĘ GO ZA WIELOFUNKCYJNOŚĆ/4 PROGRAMY AUTOMATYCZNE,MASAŻ TZW. RĘCZNY Z WYKORZYSTANIEM WIELU TECHNIK MASAŻU Z RÓZNĄ INTENSYWNOŚCIĄ,JEST FUNKCJA NAGRZEWANIA ROLEK DZIĘKI CZEMU ODCZUWAM JAKO MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI./WIELKĄ ZALETĄ JEST POZYCJA TZW.ZERO GRAFITY.KONSTRUKCJA TAKA POZWALA GŁĘBOKO ZANURZYĆ SIĘ W TYM FOTELU I ŚWIETNIE WYMASOWAĆ CAŁE CIAŁO POCZĄWSZY OD KARKU POPRZEZ PLECY,BIODRA,POŚLADKI,ŁYDKI,STOPY A TAKŻE RAMIONA I RĘCE.PODUSZKI POWIETRZNE SPRAWIAJĄ ŻE POPRAWIA NAM SIĘ PRZEPŁYW KRWI I LIMFY.FOTEL TEN JEST ELEGANCKI,WYGODNY I ŁATWY W OBSŁUDZE.POLECAM GO BO JEST TO URZĄDZENIE PROFESJONALNE. JESTEM NIM ZACHWYCONA.
Tadeus Kozar
Listopad 30, 2016
Ocena:
Tyrol fotel masujący
Z fotela Tyrol korzystam codziennie 30 minut w godzinach porannych. Masaż na tym fotelu rozluznia mi mięśnie i dodaje mi więcej energi w codziennym życiu. Fotel ten jest już drugim zakupionym w waszej firmie. Z fotela Tyrol korzystają członkowie rodziny i przyjaciele . Nie wyobrażan sobie codziennej pracy bez masażu na fotelu Tyrol. Czuje sie wtedy rozluzniony i mam duzo checi oraz zapalu do pracy
Sławomir Zamora
Listopad 30, 2016
Ocena: [brak]
Tonale Gold+ fotel masujący
Fotel jak dla mnie kosmiczny i nie tylko ze względu na ułożenie fotela ale również ze względu na super prostotę korzystania z jego funkcji . Polecam serdecznie wszystkim z problemami kręgosłupa i tym którzy dużo czasu spędzają w samochodzie. Po długiej podróży zawsze "stawia" mnie na nogi.
Teresa Gorzelak
Listopad 30, 2016
Ocena:
Oxford fotel masujący
Zakupiony fotel masujący jest wielofunkcyjny - jednocześnie masując ciało można oglądać telewizję lub czytać dobrą książkę. Czuję się bardzo zrelaksowana, odprężona i wyciszona. Uważam że każda przeciętna rodzina powinna posiadać taki produkt w swoim mieszkaniu. Jest ergonomiczny nie zajmuje dużo przestrzeni i ładnie wykonany, przez co jest estetyczny.
Fotel Oxford posiada właściwości lecznicze. Moja cała rodzinka oraz "częściej" zaglądający znajomi korzystają z masażu przy każdej nadarzającej się okazji. Polecam bardzo gorąco. Teresa Gorzelak
Stanisław Ciupa
Listopad 30, 2016
Ocena:
Soul fotel masujący
Bardzo dobry fotel masujący, dużo automatycznych programów do wyboru, pięciostopniowa regulacja siły masażu 3D oraz funkcja 0 grawitacji sprawiają że po masażu człowiek czuje się jak nowo narodzony, solidne wykonanie i elegancki wygląd potwierdzają że mamy do czynienia z profesjonalnym urządzeniem. Po 1,5 miesiąca użytkowania zniknęły bóle pleców, jestem w pełni zadowolony z zakupu. Ponadto chciałbym dodać że gdybym jeszcze raz miał wybierać to wybrał bym Soul
Jan Galicki
Październik 4, 2016
Ocena: [brak]
Tonale Gold+ fotel masujący
Pełny wypoczynek, rozluźnia, łagodzi bóle całego kręgosłupa. Rewelacyjna funkcja grzania i funkcja 0 grawitacji - na programie relaksacyjnym można się zdrzemnąć. Fotel jest niezwykle wytrzymały. Przeszedł pozytywnie test p.n. ,,wnuczki do lat 10'' . Zjeżdżalnia, skocznia , trampolina lub tandem-masaż to normalne zabawy, która wygrywają z grami komputerowymi, a radość i zadowolenie wnuków jest bezcenne.
Danuta Siemianowska
Październik 3, 2016
Ocena: [brak]
Tonale Gold+ fotel masujący
Bardzo dobry,pomocny przy bólu kręgosłupa i kończyn dolnych a także górnych ,ulga po masażu ,człowiek czuje się zrelaksowany .Nie można przesadzić z duża ilością masażu, gdyż organizm się buntuje i skutki uboczne mogą wystąpić i można zaszkodzić sobie nadmiarem masażu i powoduje rozbicie organizmu. Należy po prostu korzystać z tego typu urządzeń z umiarem.
Piotr Kurzaj
Wrzesień 14, 2016
Ocena:
Inada 27D fotel z masażem
Fotel jest rewelacyjny, Dzięki niemu ustały bóle jakie do tej pory występowały. Dzięki masażom lepiej sypiam a rano jestem wypoczęty i zrelaksowany. Mnogość programów masujących pozwala na bardzo zróżnicowane masaże, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. POLECAM