O nas

Pro-Wellness dystrybutor foteli masujących

Od 1997 roku prowadzimy działalność na rynku produktów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Zajmujemy się sprzedażą, promocją oraz profesjonalnym doradztwem. Sponsorujemy konferencje lekarskie oraz ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe. Jesteśmy pionierami w Polsce w dziedzinie sprzedaży foteli masujących. Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem najlepszych światowych marek na polski rynek. Dowiedz się więcej o markach, jakie oferujemy.

Zaufało nam ponad 10 tys. klientów. Wśród naszych kontrahentów znajdują się tak uznane firmy, jak: Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, Coca-Cola Polska, Jadar Radom, Szpital Wojewódzki w Jastrzębiu-Zdroju oraz wiele innych. Z naszych foteli korzystają znane osoby ze świata showbiznesu, m.in. Adam Sztaba, Ryszard Rynkowski, Witold Paszt.

Na sukces i ciągły rozwój firmy pracują handlowcy (opiekunowie klienta). Jest to skrupulatnie wyselekcjonowana kadra, której priorytetem jest profesjonalne doradztwo i opieka nad klientami. 

Jesteśmy liderem sprzedaży i dystrybucji foteli z masażem w Polsce. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Zapraszamy do współpracy!

Wprowadziliśmy na polski rynek  znane i cenione na całym świecie fotele firm: Sanyo, Panasonic, Human Touch, Inada i Family Inada. Sami również produkujemy fotele masujące, które sygnujemy naszym logo Pro-Wellness. 

Produkty, które oferujemy, uważane są za najlepsze pod względem parametrów techniczno-użytkowych oraz jakościowych. Cechują się one: wysoką jakością, innowacyjnością, atrakcyjnym wzornictwem, szeroką gamą dostępnych wykończeń i kolorów, a przede wszystkim skutecznością działania. 

Wraz z rozwojem firmy rozpoczęliśmy dystrybucję: foteli biurowych Hugm, sprzętu SPA i fitness oraz produktów do ogrodu.