Fotele masujące Radom

Fotele masujące Radom - Pro-Wellness PW720

 

Pro-Wellness PW370
fotel masujący

Fotele masujące Radom - Pro-Wellness PW370

Sprawdź cenę

Pro-Wellness PW530
fotel masujący

Fotele masujące Radom - Pro-Wellness PW530

Sprawdź cenę

Pro-Wellness PW550
fotel masujący

Fotele masujące Radom - Pro-Wellness PW550

Sprawdź cenę

Pro-Wellness Soul
fotel masujący

Fotele masujące Radom - Pro-Wellness Soul

Sprawdź cenę


 

Zobacz wszystkie fotele masujące

 


Fotele masujące Radom

Fotele masujące to wyższa kultura relaksu. Dzięki zaawansowanej technologii użytej w ich produkcji są nieodłącznym przyjacielem każdego zabieganego człowieka sukces – przynoszą relaks i ukojenie po wielu wyzwaniach całego dnia. Masaż ciała przeprowadzany przez te urządzania to oszczędność pieniędzy i czasu. Fotele do masażu to jednak przede wszystkim korzyść dla Twojego zdrowia – koją bóle kręgosłupa oraz rozluźniają mięśnie, przyczyniając się do odbudowy prawidłowej postawy. Szeroka oferta naszego sklepu stanowi strzał w dziesiątkę dla każdego. Znajdziesz u nas nowoczesne fotele masujące stworzone w myśl zasad ergonomii i estetyki. Fotele znajdujące się w ofercie naszego sklepu z powodzeniem stanowią alternatywę do wizyty w salonie masażu. Zakosztuj luksusu zagranicznego spa w zaciszu własnego salonu i zafunduj swojemu ciału zasłużony relaks z produktami naszej unikatowej oferty.

 

Fotele do masażu – Dlaczego warto stać się ich właścicielem?

 • Dobra kondycja Twojego ciała – Fotele masujące rozluźniają mięśnie i likwidują skurcze mięśni. Dzięki temu nasza sylwetka się prostuje, czujemy się wyśmienicie i jesteśmy gotowi podejmować nowe wyzwania.
 • Wyciszenie emocji – Masaż pomaga poczuć się wyciszonym po ciężkim dniu rozwiązywania problemów zawodowych. Reduktor stresu, oczyszcza umysł z gonitwy myśli i niweluje negatywne emocje.
 • Właściwości sanacyjne – masaż w fotelu ma właściwości prozdrowotne i przeciwdziała powszechnym nerwobólom oraz dolegliwościom powodowanymi przeciążeniem organizmu, zwłaszcza mięśni i stawów, a dodatkowo redukuje uporczywe bóle stawów o podłożu zwyrodnieniowym.
 • Naturalna melatonina – Kilka minut w fotelu masującym zastępuje proszki na senne, ciało jest w pełni przygotowane do snu, dzięki funkcji rozgrzewania, dodatkowo masaż uspokaja komórki całego ciała i wprowadza nasz mózg w stan relaksu, dzięki czemu zasypiamy szybciej, a nasz sen jest głęboki i regenerujący.
 • Eliksir młodości – masaż poprawia ukrwienie tkanek podskórnych, przez co skóra staje się jędrna oraz poprawia się jej naprężenie. Dodatkowo masaż niweluje tkankę tłuszczową oraz cellulit.
 • Czas to pieniądz – Masaż wykonywany przez zawodowego masażystę to czas, który możemy lepiej spożytkować. Fotel we własnym salonie skraca czas zabiegu a życie staje się o wiele wygodniejsze.
 • Regularność masaży – Własny fotel masujący to wolność wyboru. Posiadając własny fotel do masażu możesz korzystać z zabiegów kiedy tylko masz ochotę.
 • Kilka chwil tylko dla Ciebie – Masaż w fotelu masującym to okazja do odpłynięcia w świat marzeń i poszukiwanie nowych kreatywnych rozwiązań. Ulubiona muzyka, zasłonięte okna i spokój w domu – właśnie tak rodzą się nowe pomysły.

Szukasz niezawodnego dostawcy foteli z masażem w Radomiu?

Tak się składa, że firma Pro-Wellness właściciel sklepu fotele.com wysyła fotele do masażu na do każdego zakątka w kraju. Nasi dostawcy pojawiają się w Radomiu raz w tygodniu lub częściej. Produkty widoczne w ofercie naszego sklepu internetowego możesz otrzymać do rąk własnych już kilka dni po wypełnieniu formularza zamówienia.

Dlaczego warto kupić fotele masujące w sklepie www.fotele.com

 • Sprawna i darmowa dostawa z wniesieniem i uruchomieniem fotela włącznie.
 • Konkurencyjne ceny prosto od producenta – atrakcyjne promocje w ofercie sklepu.
 • Godne uwagi formy realizacji transakcji: leasing, kredyt konsumencki.
 • Mobilny serwis i Gwarancja do 5 lat.
 • Gwarancja całkowitej satysfakcji – możliwa wymiana fotela po upływie okresu gwarancji.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość