Fotele masujące Poznań

Fotele masujące Poznań - Pro-Wellness PW720

 

Pro-Wellness PW370
fotel masujący

Fotele masujące Poznań - Pro-Wellness PW370

Sprawdź cenę

Pro-Wellness PW510
fotel masujący

Fotele masujące Poznań - Pro-Wellness PW510

Sprawdź cenę

Pro-Wellness PW550
fotel masujący

Fotele masujące Poznań - Pro-Wellness PW550

Sprawdź cenę

Pro-Wellness Soul
fotel masujący

Fotele masujące Poznań - Pro-Wellness Soul

Sprawdź cenę


 

Zobacz wszystkie fotele masujące

 


Kto z nas po ciężkim i stresującym dniu nie marzy o chwili odprężenia. Bardzo prostym i komfortowym rozwiązaniem tej sytuacji jest posiadanie prywatnego masażysty, dostępnego w każdej chwili i o każdej porze dnia i nocy. Fotele do masażu nie tylko pozwalają na relaks po stresującym dniu ale działają również jak zawodowi rehabilitanci i trenerzy personalni, rozluźniają mięśnia, redukują bóle kręgosłupa i poprawiają sylwetkę całego ciała. W naszej ofercie znajdziesz bardzo stylowe, nowoczesne i ergonomiczne fotele, które są w stanie zastąpić najbardziej wytrzymałych masażystów.

 

Dlaczego fotele masujące są tak popularne i cenione przez użytkowników?

Dlaczego fotele masujące są tak popularne i cenione przez użytkowników? Przede wszystkim zdrowie i kondycja – napięte mięśnia i przykurcze prowadzą do bólu i uszkodzeń zarówno mięśni jak i układu kostno-szkieletowego. Dzięki masażom w naszym fotelu będziesz mógł się cieszyć dobrym zdrowiem, a Twoje ciało zyska wzmocnienie i energię do działania. Endorfina uwalniana podczas masażu redukcja stresu i wywołuje dobre samopoczucie uwalniając organizm od negatywnych emocji i napięcia.

Fotele masujące działają tak samo skutecznie jak tabletki czy maści przeciwbólowe usuwając przyczynę bólu a nie tylko objawy.

Zdrowy i spokojny sen – relaksująca sesja w fotelu masującym poprawia krążenie, przynosi odprężenie i uspakaja, dzięki temu znikają problemy z zasypianiem a organizm budzi się zregenerowany i wypoczęty.

Modelowanie ciała – fotele z masażem  świetnie wspomagają modelowanie sylwetki redukując tkankę tłuszczową i cellulit. Zabiegi masażu na fotelu poprawiają ukrwienie tkanek, zwiększając jędrność skóry.

Nieograniczony dostęp do masażu o każdej porze, bez konieczności poświęcania czasu na dojazd i dostosowywanie się do harmonogramu pracy innych.

Posiadanie fotela z funkcją masażu pozwala na korzystanie z zabiegów z regularną częstotliwością i czasem trwania dostosowanym do naszych potrzeb. Poprawa dobrego samopoczucia i kondycji wzmacnia odporność organizmu nie tylko na przeziębienia i infekcje ale również na stres i inne choroby.

 

Mieszkasz w Poznaniu i zastanawiasz się jak się z nami skontaktować?

Oferowane przez firmę Pro-Wellness fotele do masażu są dostępne na terenie całej polski. Nasi dostawcy odwiedzają Twoje miasto przynajmniej raz w tygodniu. Oferowane produkty możesz znaleźć na stronie właściciela sklepu fotele.com są one dostępne od ręki a wybrany model pojawi się w Twoim domu w przeciągu kilu dni.
 

Czym sklep www.fotele.com może Cię zaskoczyć?

  • Bezpłatna i expressowa dostawa – z wniesieniem i uruchomieniem fotela z masażem u klienta,
  • Ceny producenta, duży wybór i atrakcyjne promocje,
  • Wygodne i nowoczesne formy finansowania: raty, leasing,
  • Serwis w domu klienta i gwarancja aż do 5 lat,
  • Po upływie gwarancji możliwość wymiany fotela na nowszy model.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość