Fotele masujące Łódź

Fotele masujące Łódź - Pro-Wellness PW720

 

Pro-Wellness PW370
fotel masujący

Fotele masujące Łódź - Pro-Wellness PW370

Sprawdź cenę

Pro-Wellness PW510
fotel masujący

Fotele masujące Łódź - Pro-Wellness PW510

Sprawdź cenę

Pro-Wellness PW550
fotel masujący

Fotele masujące Łódź - Pro-Wellness PW550

Sprawdź cenę

Pro-Wellness Soul
fotel masujący

Fotele masujące Łódź - Pro-Wellness Soul

Sprawdź cenę


 

Zobacz wszystkie fotele masujące

 


Fotele do masażu zachwycają swoją funkcjonalnością. Oferują to wszystko, co można dostać w salonie masażu od wykwalifikowanego personelu. Korzyści lecznicze i zdrowotne są nie do przecenienia. Eliminacja bólu i regeneracja ciała i umysłu to wartości, o które warto zabiegać. Głowice masujące potrafią skupić się na masowaniu dowolnego punktu bardzo blisko ciała. Dowolnie można też konfigurować intensywność masażu i ogrzewanie. Urządzenie zapamięta, co lubi użytkownik, bo ma funkcję zapamiętywania ustawień. Fotel można ustawić w salonie i nie tylko nie zepsuje jego aranżacji, ale wręcz poprawi jego design. Wykonany z ekoskóry fotel jest elegancki, szykowny i łatwy w pielęgnacji.

Fotele z masażem – najważniejsze korzyści

  • Regeneracja organizmu – masaż powoduje lepsze ukrwienie tkanek i stymulację mięśni. Przyczynia się więc do pokonania różnego rodzaju mikro-urazów, powstających nawet przy noszeniu zakupów, czy wykonywaniu różnych prac domowych. Te drobne obrażenia są często powodem bólu i kurczy mięśni. Masaż skutecznie je eliminuje.
  • Zapobieganie chorobom – masaż przeciwdziała zakrzepom, ponieważ przyśpiesza krążenie krwi, dba o prawidłową przemianę materii, przeciwdziałając otyłości.
  • Leczenie bólu – fotel do masażu powinien posiadać każdy cierpiący na bóle kręgosłupa, kości, mięśni. Terapia masażem daje zdumiewająco pozytywne wyniki i skutecznie eliminuje wszelkie środki przeciwbólowe.
  • Poprawa samopoczucia i stanu psychicznego – fotel masujący pobudza specjalistyczne receptory w skórze właściwej, czyli drugiej warstwie skóry i sprawia, że wysyłają one do mózgu informacje uwalniające endorfiny tzw. hormony szczęścia.

 

Sprawdzony dostawca foteli do masażu w Łodzi

Łódź zaopatruje w fotele do masażu firma Pro-Wellness właściciel sklepu fotele.com, znany w całym kraju dostawca. Sprawna dystrybucja powoduje, że po dokonaniu zamówienia fotela masującego w ciągu paru dni pojawi się on w Twoim domu w Łodzi.

 

Dlaczego warto złożyć zamówienie w sklepie www.fotele.com

  • Bezpłatna i szybka dostawa oraz wniesienie i uruchomienie fotela,
  • Atrakcyjne ceny producenta, promocje, raty i leasing,
  • Gwarancja do 5 lat, po jej zakończeniu, możliwa jest wymiana fotela na nowy model,
  • Zapewniony serwis przez cały okres użytkowania.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość