Znani i lubiani na fotelach masujących

Sławomir Kowalewski

Do szczęśliwych posiadaczy fotela masującego Europa 4 dołączył Sławomir Kowalewski z zespołu Trubadurzy.

Ryszard Rynkowski

Fotel Sanyo 8700 zaimponował mi precyzją masażu, który porównuje do masażu wykonywanego ludzką ręką. To naprawdę świetne urządzenie, które potrafi zregenerować, pobudzić i zrelaksować ciało i umysł. Polecam Ryszard Rynkowski

Paweł Zagumny

Ambasador naszej firmy. Wybitny Polski siatkarz, medalista Mistrzostw Świata i Europy, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w latach 2000-2012. 

Witold Paszt

Fotele z masażem były mi znane już 7-8 lat temu, jednak dopiero masaż w Sanyo 7700 przekonał mnie do zakupu. Przeszło 2 lata jestem szczęśliwym posiadaczem tego produktu i nie wyobrażam sobie aby nie było go w moim domu. Polecam Witold Paszt

 

Kevin Sorbo

Często spotykamy się z opinią, że fotele z masażem są dla starszych, schorowanych ludzi. Jest to bardzo dalekie od prawdy. Coraz więcej młodych osób już po 30 roku życia decyduje się zainwestować w swoje zdrowie.  Z foteli masujących korzystają nie tylko zwykli śmiertelnicy ale również Herosi tacy jak Herkules!

(Kevin Sorbo amerykański aktor telewizyjny i filmowy, odtwórca roli słynnego Herkulesa)

Gilbert J. Arena

Amerykański koszykarz, gwiazda ligi NBA występujący w Memphis Grizzlies. W sezonie 2005/2006 był czwartym najskuteczniejszym zawodnikiem NBA ze średnią 29,7 pkt! Na zdjęciu Gilbert pobudza mięśnie na fotelu masującym HT-7450 firmy Human Touch przed wygranym meczem z Los Angeles Clippers w I rundzie play off.