Zakosztuj relaksu w domowym spa.

Wizyta w spa to komfort, na który, ze względu na brak czasu i wysokie ceny, większość z nas może pozwolić sobie zdecydowanie za rzadko. A gdyby tak przenieść relaksujące zabiegi w zacisze własnego domu? Podpowiadamy, jak zorganizować przestrzeń idealną do kąpieli w wannie z hydromasażem i masażu w fotelu.

Stwórz niepowtarzalną atmosferę

Odpoczynek po stresującym dniu wymaga pełnego wyciszenia. Dlatego fotele masujące i wanny z hydromasażem najlepiej ustawiać w miejscach, w których będzie można pozwolić sobie na spędzenie kilku chwil w samotności, z dala od domowych problemów i stresu. Pomieszczenia te powinny być właściwie oświetlone – przyćmione światło pozwoli Ci się odprężyć. Dodatkowo możesz zadbać o to, aby znajdował się w nich sprzęt pozwalający na odtwarzanie ulubionej muzyki.

Odpocznij w fotelu masującym

Planując idealną lokalizację dla fotela z funkcją masażu, pomyśl o tym, gdzie najbardziej lubisz się relaksować. Salon, sypialnia, gabinet? Wszystko to doskonałe miejsca, w których będziesz mógł odpocząć. Czy warto wstawić fotel do specjalnego pomieszczenia? Niekoniecznie, najłatwiej przecież będzie Ci z niego korzystać tam, gdzie przebywasz najczęściej. Pamiętaj jedynie o tym, aby była to lokalizacja, w której nic nie będzie Cię rozpraszało. Włączony telewizor, hałasy z zewnątrz czy nawet odgłosy dziecięcych zabaw mogą zburzyć Twój spokój. Masaż w fotelu to zaledwie kilka minut, które z pewnością możesz wygospodarować tylko dla siebie.

Zakosztuj kąpieli z hydromasażem

Wannę z funkcją hydromasażu oczywiście możesz ustawić w łazience. Jeśli jednak chcesz, aby znalazła się ona w przestrzeni prawdziwego relaksu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś stworzył ku temu odpowiednie warunki. Dobrym miejscem na wannę, w której planujesz spędzać czas z całą rodziną lub ze znajomymi, będzie specjalne osobne pomieszczenie. W nim możesz stworzyć klimat domowego spa, w którym zapach i światło oddziałują na zmysły. Dzięki temu nawet we własnym domu zakosztujesz wyjątkowego odprężenia!