FAQ

Darmowa dostawa

Forma dostawy
Dostawy realizowane są do klientów firmą kurierską lub poprzez pracowników firmy Pro-Wellness. Forma dostawy jest uzależniona od rodzaju produktu oraz miejsca dostawy i jest ustalana z klientem telefonicznie. Ciężkie urządzenia, które wymagają montażu dostarczają pracownicy Naszej firmy. Podczas dostawy wykonywane jest pierwsze uruchomienie oraz szkolenie z podstawowej obsługi urządzenia.

Czas realizacji
Większość produktów dostępnych na www.fotele.com jest dostępna od ręki. Wysyłka firmą kurierską realizowana jest do 48h. Dostawa poprzez pracowników firmy realizowana jest najczęściej do 5 dni roboczych i jest uzależniona od miejsca dostawy. (Realizujemy dostawy na terenie całej Polski)

 

Gwarancja Serwis Assistance na 5 lat*

Na każdy nowy fotel masujący udzielamy gwarancji Serwis Assistance na okres 5 lat. Oznacza to że w przypadku ewentualnej awarii lub nieprawidłowego działania urzadzenia, Nasz mobilny serwis za darmo wykona naprawę urządzenia w miejscu jego użytkowania. Serwis Assistance obowiązuje na terenie całej Polski i jest bezpłatny dla wszystkich klientów (prywatnych oraz firm) posiadających aktualną kartę gwarancyjną oraz oryginał dowodu zakupu.

*Uwaga: Serwis Assistance na 5 lat wymaga okresowych przeglądów technicznych. 

 

Darmowe raty na oświadczenie

Oferujemy Państwu całkowicie darmowy system rat na 10 lub 20 miesięcy (stopa oprocentowania wynosi: 0%, ubezpieczenie: 0%, prowizja: 0%, RRSO: 0%). Oferowane kredyty sporządzane są telefonicznie. Weryfikacja Państwa danych wykonywana jest podczas dostawy, jedynie na podstawie dowodu osobistego. Bank udostępnia wcześniejszą spłatę rat. Posiadamy również inne produkty kredytowe na większą ilość rat, które są przygotowywane indywidualnie.

 

​Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Konsument, który zawarł umowę za pomocą niniejszej strony internetowej ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin 14 dni liczy się od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy (wyjątkiem są produkty określone jako dostępne na zamówienie - zwroty tych produktów nie są uznawane).

Gdyby zdecydowali się Państwo na zwrot zakupionego towaru, prosimy o zapoznanie się z procedurą dostępną na stronie www.fotele.com/zwrot