Opinie klientów

Ryszard
Październik 19, 2011
Ocena:
Sanyo DR 8700 fotel masujący
Fotel Sanyo 8700 zaimponował mi precyzją masażu, który porównuje do masażu wykonywanego ludzką ręką. To naprawdę świetne urządzenie, które potrafi zregenerować, pobudzić i zrelaksować ciało i umysł. Polecam Ryszard Rynkowski
Krzysztof
Marzec 23, 2011
Ocena:
ThermoStretch HT-275 fotel masujący
Jestem posiadaczem fotela HT140 ( starszy typ ale funkcje te same inawet wygląd zblizony ) od kilku lat . Kupiłem go ponieważ mam kłopoty z kręgosłupem ( co jak myślę ) jest choroba społeczną. Korzystam z programów dość często i szczerze mówiąc choć cena była wyższa niz aktualnie oferowana – nie żałuję zakupu. W mojej opinii jest to bardzo udany i potrzebny zakup – daje relaks dla zdrowych oraz ulgę dla chorych kręgosłupów i innych schorzeń. Zdarza się, że korzystam z masażu i rozciągania ciała nawet dwa razy dziennie! Dziś nie potrafiłbym funkcjonować bez w/w fotela. Polecam zakup foteli firmy pro-wellness także ze względu na estetykę wykonania .Warto zadbać o swoje zdrowie a w tym pro-wellness Ci pomoże!
Witold
Marzec 14, 2011
Ocena:
Sanyo DR 7700 fotel z masażem
Fotele z masażem były mi znane już 7-8 lat temu, jednak dopiero masaż w Sanyo 7700 przekonał mnie do zakupu. Przeszło 2 lata jestem szczęśliwym posiadaczem tego produktu i nie wyobrażam sobie aby nie było go w moim domu. Fotel wykonuje bardzo precyzyjny i skuteczny masaż. Diagnoza odbywa się szybko i co najważniejsze z reguły jest trafna! Każdy dzień podsumowuje masażem w fotelu, to bardzo odpręża i relaksuje. Warto także wspomnieć o wykonaniu Sanyo 7700. To solidny i stabilny mebel, który nie ma nic wspólnego z fotelami z taniego plastiku, które możemy oglądać w mega promocjach na aukcjach internetowych. Fotel wart Swojej ceny! Szczerze polecam
Dawid
Styczeń 28, 2011
Ocena:
Sanyo DR 7700 fotel z masażem
Mega fotel, który daje masę możliwości i tyle samo relaxu, a to wszystko na najwyższym poziomie. Jedyny minus jaki odnotowałem to brak podgrzewania pleców. Pewnie w następnym modelu.
Piotr
Styczeń 28, 2009
Ocena:
Sanyo DR 7700 fotel z masażem
Autentycznie najlepszy fotel jaki chyba istnieje. Mamy go już drugi rok i oboje z żoną nie wyobrażamy sobie teraz życia bez niego. To po prostu niesamowite co taki fotel a raczej jego masaże mogą dać człowiekowi. Jesteśmy super zadowoleni, fakt że kosztuje prawie tyle co samochód ale jest tego naprawdę wart. Jeśli miałbym znów kupić fotel to tylko ten, no chyba że wyjdzie coś jeszcze bardziej nowoczesnego. Podgrzewanie stóp jest ale dobra opcją byłoby także podgrzewanie pleców. Fotel jest codziennie używany przez dwie osoby czyli min. 2 razy na dzień, brak jakichkolwiek śladów zużycia, bardzo dobre materiały.