Opinie klientów

Marek Cieśluk
Wrzesień 11, 2012
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Zakup, który szybko zyskuje sympatię użytkowników. Po ciężkim dniu 15 minut relaksu, odprężenie dla zmęczonych mięśni, a także umysłu i zdrowy sen, Następnego dnia wstaje się jakby nie wykonywało się żadnej pracy. Produkt godny polecenia dla pracujących fizycznie, a także dla siedzących za biurkiem lub kółkiem. Cena początkowo odstrasza, ale po kilku dniach użytkowania, przy odpowiednim wykorzystaniu masaży, kiedy czuję, że kręgosłup nie boli, to cena już nie jest taka straszna. Osobisty masażysta w domu – to jest to!
Jerzy Kapitan
Lipiec 30, 2012
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Fotel Milan wita mnie co rano. Dzięki niemu rozluźniam się, oglądając poranne wiadomości.W ten sposób przygotowuję się na nowy dzień – wstaję z niego odprężony i zadowolony. Wieczorem zaś mocniejszy masaż pozwala mi pozbyć się bólu kręgosłupa i „przepędza” zmęczenie z nóg. Odkąd stanął w moim domu,korzystam z niego codziennie. Polecam wszystkim ten wspaniały, praktyczny oraz piękny mebel.
Danuta
Czerwiec 12, 2012
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Podjęłam szybką decyzje by zmienić swój poprzedni fotel masujący na nowy,wszystko zrealizowane było sprawnie i fachowo. Fotel co ważne dostarczyli ponowie z firmy wyklucza to uszkodzenie towaru podczas transportu. Milan jest fotelikiem naprawdę ok siadam wieczorem i rozkoszuje się :)
Roman Miłoszewski
Styczeń 17, 2012
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Witam! Przede wszystkim chciałbym pochwalić obsługę sklepu, która zachowała się w pełni profesjonalnie i szybko zrealizowała zamówienie. Fotel Milan okazał się prawdziwym strzałem w 10! Przez kilka lat dokuczały mi problemy z kręgosłupem spowodowane pracą siedzącą. Dziś mogę powiedzieć z przekonaniem, że już po 2 tygodniach użytkowania produkt ten zastąpił na stałe wizyty w salonie masażu. Gdyby jeszcze mógł prać i gotować… Dziękuję i pozdrawiam:)
Urszula i Krzysztof
Październik 27, 2011
Ocena:
Sanyo DR 7700 fotel z masażem
Wspaniały fotel masujący. Co najistotniejsze żona mająca problemy z kręgosłupem wstaje rano bez bólu -bezcenne !Polecam produkt wszystkim tym którzy mają problemy z bólami i nie tylko. Fotel po intensywnym dniu wspaniale relaksuje a przed rozpoczęciem dnia pozwala wejść w rytm pracy z uśmiechem i zrelaksowanym . Wydatek na zakup spory ,ale zapewniam wszystkich którzy się zastanawiają ,że naprawdę warto ! Przy okazji podziękowania za wspaniałą obsługę pracowników firmy Pro-Wellness w trakcie transakcji i już bezpośrednio po niej.
Ryszard
Październik 19, 2011
Ocena:
Sanyo DR 8700 fotel masujący
Fotel Sanyo 8700 zaimponował mi precyzją masażu, który porównuje do masażu wykonywanego ludzką ręką. To naprawdę świetne urządzenie, które potrafi zregenerować, pobudzić i zrelaksować ciało i umysł. Polecam Ryszard Rynkowski
Krzysztof
Marzec 23, 2011
Ocena:
ThermoStretch HT-275 fotel masujący
Jestem posiadaczem fotela HT140 ( starszy typ ale funkcje te same inawet wygląd zblizony ) od kilku lat . Kupiłem go ponieważ mam kłopoty z kręgosłupem ( co jak myślę ) jest choroba społeczną. Korzystam z programów dość często i szczerze mówiąc choć cena była wyższa niz aktualnie oferowana – nie żałuję zakupu. W mojej opinii jest to bardzo udany i potrzebny zakup – daje relaks dla zdrowych oraz ulgę dla chorych kręgosłupów i innych schorzeń. Zdarza się, że korzystam z masażu i rozciągania ciała nawet dwa razy dziennie! Dziś nie potrafiłbym funkcjonować bez w/w fotela. Polecam zakup foteli firmy pro-wellness także ze względu na estetykę wykonania .Warto zadbać o swoje zdrowie a w tym pro-wellness Ci pomoże!
Witold
Marzec 14, 2011
Ocena:
Sanyo DR 7700 fotel z masażem
Fotele z masażem były mi znane już 7-8 lat temu, jednak dopiero masaż w Sanyo 7700 przekonał mnie do zakupu. Przeszło 2 lata jestem szczęśliwym posiadaczem tego produktu i nie wyobrażam sobie aby nie było go w moim domu. Fotel wykonuje bardzo precyzyjny i skuteczny masaż. Diagnoza odbywa się szybko i co najważniejsze z reguły jest trafna! Każdy dzień podsumowuje masażem w fotelu, to bardzo odpręża i relaksuje. Warto także wspomnieć o wykonaniu Sanyo 7700. To solidny i stabilny mebel, który nie ma nic wspólnego z fotelami z taniego plastiku, które możemy oglądać w mega promocjach na aukcjach internetowych. Fotel wart Swojej ceny! Szczerze polecam
Dawid
Styczeń 28, 2011
Ocena:
Sanyo DR 7700 fotel z masażem
Mega fotel, który daje masę możliwości i tyle samo relaxu, a to wszystko na najwyższym poziomie. Jedyny minus jaki odnotowałem to brak podgrzewania pleców. Pewnie w następnym modelu.
Piotr
Styczeń 28, 2009
Ocena:
Sanyo DR 7700 fotel z masażem
Autentycznie najlepszy fotel jaki chyba istnieje. Mamy go już drugi rok i oboje z żoną nie wyobrażamy sobie teraz życia bez niego. To po prostu niesamowite co taki fotel a raczej jego masaże mogą dać człowiekowi. Jesteśmy super zadowoleni, fakt że kosztuje prawie tyle co samochód ale jest tego naprawdę wart. Jeśli miałbym znów kupić fotel to tylko ten, no chyba że wyjdzie coś jeszcze bardziej nowoczesnego. Podgrzewanie stóp jest ale dobra opcją byłoby także podgrzewanie pleców. Fotel jest codziennie używany przez dwie osoby czyli min. 2 razy na dzień, brak jakichkolwiek śladów zużycia, bardzo dobre materiały.