Opinie klientów

Kamil Wierciński
Luty 5, 2013
Ocena:
Madrid fotel masujący
Niedawno odwiedziłem brata, który pochwalił mi się swoim nowym nabytkiem. Okazał się nim fotel masujący Madrid. Nigdy nie byłem zwolennikiem masaży, więc na zaproszenie brata do masażu stwierdziłem, że wole dać sobie rwać zdrowego zęba niż dać się torturować. Ostatecznie uległem namowom brata na tzw 5 minut i mimo niesłusznych uprzedzeń po 2 minutach masażu zapytałem o cenę, a po kolejnych ośmiu wiedziałem, ze będę go miał. Tak też się stało- po 48godzinach taki sam piękny fotel stał u mnie w mieszkaniu, wniesiony przez sympatycznych dostawców. Polecam wszystkim, którzy się jeszcze wahają.
Edward Kraj
Luty 1, 2013
Ocena:
Pro-Wellness PW510 fotel masujący
Oceniając fotel dwoma słowami "MISTRZOSTWO ŚWIATA" Korzysta z niego cała rodzina, a przy okazji różnych imprez towarzyskich wspaniała zabawa,potrafi również pomóc po imprezie.
Andrzej
Styczeń 30, 2013
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Zakup fotela Milan jest bardzo trafnym prezentem świątecznym dla mnie i mojej rodziny. Chętnie korzystam z masażu kompletnego przed położeniem się spać. Lubie wersje intensywna 15-to minutowa a potem 5 minut aplikuje sobie wersje relaksacyjna. Od kiedy korzystam z fotela , nie mam problemow z zasypianiem . Kręgosłup mniej boli , nie mam problemow ze schylaniem się. Korzystam również z masażera Alfa, który szczególnie upodobała sobie moja zona narzekająca na zimne stopy. Cieszy się z lepszego ukrwienia stop i nóg. Ustawiony przy fotelu przed telewizorem doskonale relaksuje i poprawia samopoczucie mimo minorowych informacji płynących z ekranu. Polecam wszystkim produkty zakupowane w firmie PRO-WOLLNESS Nosze się z zamiarem zakupu jeszcze jednego masażera Alfa dla mojej córki , która badać na święta u nas korzystała z niego i była bardzo zadowolona .,Pozdrawiam.
Radosław Wierciński
Styczeń 29, 2013
Ocena:
Madrid fotel masujący
Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem fotela MADRID.
Na szczególną uwagę i dobre słowo zasługuje obsługa klienta. Kontakt telefoniczny na 5+. Szybkość realizacji zamówienia (24h) 5+. Fotel został przywieziony i wniesiony przez sympatycznych pracowników firmy. 5+.
Sam fotel jak dla mnie po prostu super. Korzystam z masażu 3 razy dziennie mimo, że masaży "tradycyjnych" nie lubię. Jakość wykonania fotela bardzo wysoka. Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam zarówno współpracę z tą firmą jak i fotel MADRID.
Beata
Grudzień 19, 2012
Ocena:
ThermoStretch HT-275 fotel masujący
Mam wrażenie, że mamy swojego prywatnego masażystę, który zawsze ma wolny termin i który nie tylko relaksuje, ale uśmierza ból. Mąż i ja mamy wrażenie, że blokady w karku, do których się już niemal przyzwyczailiśmy puściły, ból zanika i szyja jest bardziej giętka... Super wybór, nie żałujemy tego wydatku. Bardzo kompetentna i miła Pani w Państwa sklepie na Roździńskiego / Katowice, czułam się profesjonalnie poinformowana. Dziękuję i pozdrawiam
Marcin
Listopad 29, 2012
Ocena:
Madrid fotel masujący
Fotel ten zakupiłem pare dni temu a ku mojemu zaskoczeniu na drugi dzien juz sie mogłem masowac z rodzina która jest jak narazie Bardzo zadowolona z szybkosci dostawy miłych Panow którzy go dostarczyli! I oby tak dalej Fotel się spisywał Polecam firmę i fotel.
Małgorzata
Listopad 27, 2012
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Ponad dwa miesiące temu skorzystałam z promocji i wymieniłam fotel Smart na fotel masujący Milan. Od dawna mam problemy z kręgosłupem zatem codzienny masaż jest dla mnie idealnym rozwiązaniem, aby się zrelaksować po całodziennej pracy za biurkiem przy komputerze. Fotel Milan masuje wspaniale. Szkoda tylko, że podnóżek nie jest chowany. W niewielkim pokoju fotel ten przytłacza pozostałe meble. Z zakupu jestem zadowolona z expresowej dostawy równie
Adam
Listopad 6, 2012
Ocena:
Madrid fotel masujący
Fotel zgodny z opisem na stronie. Od momentu zakupu regularnie używany. Moje samopoczucie widocznie się polepszyło. Masaż porównywalny z masażem w gabinecie rehabilitacji. Mam nadzieję, że długo mi będzie służył.
Marek Cieśluk
Wrzesień 11, 2012
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Zakup, który szybko zyskuje sympatię użytkowników. Po ciężkim dniu 15 minut relaksu, odprężenie dla zmęczonych mięśni, a także umysłu i zdrowy sen, Następnego dnia wstaje się jakby nie wykonywało się żadnej pracy. Produkt godny polecenia dla pracujących fizycznie, a także dla siedzących za biurkiem lub kółkiem. Cena początkowo odstrasza, ale po kilku dniach użytkowania, przy odpowiednim wykorzystaniu masaży, kiedy czuję, że kręgosłup nie boli, to cena już nie jest taka straszna. Osobisty masażysta w domu – to jest to!
Jerzy Kapitan
Lipiec 30, 2012
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Fotel Milan wita mnie co rano. Dzięki niemu rozluźniam się, oglądając poranne wiadomości.W ten sposób przygotowuję się na nowy dzień – wstaję z niego odprężony i zadowolony. Wieczorem zaś mocniejszy masaż pozwala mi pozbyć się bólu kręgosłupa i „przepędza” zmęczenie z nóg. Odkąd stanął w moim domu,korzystam z niego codziennie. Polecam wszystkim ten wspaniały, praktyczny oraz piękny mebel.