Opinie klientów

Anna Czarnota
Styczeń 22, 2014
Ocena:
Poduszka ortopedyczna "Zdrowy Sen"
Poduszka jest super, odkąd śpię na tej poduszce nie dokuczają mi bóle kręgosłupa. Właśnie zakupiłam drugą taką poduszkę dla męża. Polecam ją wszystkim. Jest świetna.
Anna
Leszek Augustyński
Styczeń 21, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW510 fotel masujący
Bardzo duże możliwości ustawień rodzaju masażu,siły,prędkości indywidualnie wg potrzeb,a także korzystanie z już zaprogramowanych pakietów(comfort, health..)Wysoka jakość materiałów i wykończenia.Po tygodniu użytkowania zauważalne efekty-porawa kondycji i samopoczucia.
Tomek
Styczeń 17, 2014
Ocena:
Sauna Tromso
Firma na medal produkty też
Krzysztof Wąsik
Styczeń 16, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Dość długo wraz żoną zastanawialiśmy się nad zakupem fotela jednak z perspektywy czasu możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić,że był on słuszny i udany. Dzięki różnorodności funkcji masażu stanowi świetne połączenie relaksu oraz uzupełnienia terapii leczniczej, każdy znajdzie coś dla siebie. Warto podkreślić profesjonalną, rzetelną i sympatyczną ;-) obsługę - Pani była bardzo cierpliwa w tłumaczeniu wszelkich szczegółów pomagając nam w dokonaniu wyboru. Gorąco polecamy zakup modelu Milan!
Beata Jurek
Styczeń 9, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Bardzo sprawna i miła obsługa klienta. Fotel sprawuje się świetnie w swoim przeznaczeniu i roli. Wielość funkcji i doboru masażu bardzo dobra, czyni fotel nie tylko narzędziem niezbędnym dla podtrzymania dobrej kondycji fizycznej, zdrowotnej i wypoczynkowej. Jest jeszcze jeden aspekt posiadania tego urządzenia, otóż jest to, jakby nie liczył ceny masażysty, aspekt finansowy. Zakup fotela zwraca się po kilku miesiącach jeżeli jest się zmuszonym do korzystania z masażu.
Bogusław Gałczyński
Grudzień 2, 2013
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Osobiście najbardziej zadowala mnie masaż stóp i łydek,gdyż moja praca wymaga ciągłego chodzenia,co skutkuje zmęczeniem nóg.Masaż po przyjściu z pracy dosłownie "stawia mnie na nogi".Żona z kolei jest zachwycona programem Dual-Action,a w szczególności ostukiwaniem pleców, którego brakowało w fotelu Paris.Jednym słowem pełne zadowolenie z podjętej decyzji o wymianie foteli.
Zofia Cebo
Listopad 29, 2013
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Bardzo dobry pomysł z odkupem fotela Paris gdyż stwierdziłam kolosalną różnice między tymi fotelami .Fotel Milan jest rewelacyjny, dużo lepiej masuje ma więcej funkcji masażu. Efekt masażu w tym fotelu jest odczuwalny natychmiast.Polecam wszystkim mającym problemy ruchowe jak również inne zdrowotne. Jest to fotel wysokiej klasy i elegancki.Firma ,,Pro-Wellness - to firma bardzo profesjonalna, z pozdrowieniami "Zofia C.
Grzegorz Rogoda
Listopad 14, 2013
Ocena:
Madrid fotel masujący
Przed zakupem miałem pewne wątpliwości, ale po pierwszym użyciu nie mam żadnych "ale". Fotel jest rewelacyjny. Korzysta z niego cała rodzina i wszyscy są bardzo zadowoleni (używamy fotel regularnie już od 2 miesięcy). Kilka metod masażu do wyboru zadowoli nawet najbardziej grymaśnych Bardzo estetyczne i solidne wykonanie. Fotel Madrid był najbardziej udanym rodzinnym zakupem w ostatnim czasie :)
Stanislaw Ruchniewicz
Wrzesień 19, 2013
Ocena:
Pro-Wellness PW510 fotel masujący
Kupujac fotel LONDON nie myslalem ze ja i moja rodzina bedzie miala taka frajde.Chodzilem na masaze w sanatorium ,SPA w przechodniach ale to byly tylko glaskania. LONDON to dwoje masazystow naraz i to bardzo solidnych.Piekny i uzyteczny mebel, Mam go w sypialni .Rano i wieczorem po 15 min super sprawa.Pozdrawiam pana Jozefa za mila obsluge i doradztwo
Joanna
Wrzesień 17, 2013
Ocena:
Madrid fotel masujący
Fotel zakupiłam dla rodziców gdyż mają problemy ze zdrowiem. Po kilku tygodniach użytkowania rodzice są bardzo zadowoleni, odczuwają dużą poprawę samopoczucia. Ja też sama często z niego korzystam i przyznaje że masuje wybornie! Fotel polecam mimo że jest bardzo drogi.