Opinie klientów

Magdalena
Marzec 4, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW510 fotel masujący
Fotel London – profesjonalny sprzęt. Szeroki wybór trybów masażu. Po ciężkim dniu fantastycznie relaksuje zmęczone mięśnie. Fotel masujący godny polecenia wszystkim zainteresowanym jego zakupem. Warto zainwestować we własne zdrowie. Obsługa sklepu oraz serwisu na najwyższym poziomie. Szybko i profesjonalnie. Gorąco polecam.
Ewa Chodorowska
Marzec 4, 2014
Ocena:
Madrid fotel masujący
Fotel jest rewelacyjny. polecam każdej kobiecie po 50 :) Po masażu czuję się świetnie.
Transakcja przebiegła profesjonalnie,czas dostawy ekspresowy. Panowie od dostawy bardzo kulturalnie i rzeczowo odpowiedzieli na każde pytanie. Firma godna polecenia.
Lucyna Bucik
Luty 20, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Witam, polecam kupno takiego fotela, spełnia moje oczekiwania. Produkt wysokiej jakości. Szybka realizacja zamówienia.
Magdalena Laskowska
Luty 20, 2014
Ocena:
Madrid fotel masujący
To najlepszy prezent jaki kupiłam sobie na: gwiazdkę, walentynki i 40 urodziny ! Od lat cierpię na bóle kręgosłupa zwłaszcza szyjnego (miałam wypadek samochodowy). Od połowy stycznia korzystam z masażu codziennie i dostrzegam pozytywną zmianę. Już nie muszę codziennie zażywać silnych środków przeciwbólowych, po prostu da się prawie normalnie żyć. A prawie robi dużą różnicę, w moim przypadku na korzyść. Nie wiem, czy to prawda, że życie zaczyna się po 40tce, ale na pewno zmienia się po 40tce z fotelem Madrid. Gorąco polecam. Ponadto świetni dostawcy, punktualni. Umówiliśmy się na 7 rano i dokładnie o 7.00 zadzwonił domofon. Brawo, świadczy to o szacunku i profesjonalnym podejściu do klienta.
Sebatian Gorzałczany
Luty 3, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Zakupiliśmy go na targach w Katowicach bardzo sprawna i miła obsługa klienta. Oczywiście fotel dotarł na czas. Fotel sprawuje się świetnie w swoim przeznaczeniu i roli. Wielość funkcji i doboru masażu bardzo dobra, czyni fotel nie tylko narzędziem niezbędnym dla podtrzymania dobrej kondycji fizycznej, zdrowotnej i wypoczynkowej.
Anna Czarnota
Styczeń 22, 2014
Ocena:
Poduszka ortopedyczna "Zdrowy Sen"
Poduszka jest super, odkąd śpię na tej poduszce nie dokuczają mi bóle kręgosłupa. Właśnie zakupiłam drugą taką poduszkę dla męża. Polecam ją wszystkim. Jest świetna.
Anna
Leszek Augustyński
Styczeń 21, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW510 fotel masujący
Bardzo duże możliwości ustawień rodzaju masażu,siły,prędkości indywidualnie wg potrzeb,a także korzystanie z już zaprogramowanych pakietów(comfort, health..)Wysoka jakość materiałów i wykończenia.Po tygodniu użytkowania zauważalne efekty-porawa kondycji i samopoczucia.
Tomek
Styczeń 17, 2014
Ocena:
Sauna Tromso
Firma na medal produkty też
Krzysztof Wąsik
Styczeń 16, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Dość długo wraz żoną zastanawialiśmy się nad zakupem fotela jednak z perspektywy czasu możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić,że był on słuszny i udany. Dzięki różnorodności funkcji masażu stanowi świetne połączenie relaksu oraz uzupełnienia terapii leczniczej, każdy znajdzie coś dla siebie. Warto podkreślić profesjonalną, rzetelną i sympatyczną ;-) obsługę - Pani była bardzo cierpliwa w tłumaczeniu wszelkich szczegółów pomagając nam w dokonaniu wyboru. Gorąco polecamy zakup modelu Milan!
Beata Jurek
Styczeń 9, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Bardzo sprawna i miła obsługa klienta. Fotel sprawuje się świetnie w swoim przeznaczeniu i roli. Wielość funkcji i doboru masażu bardzo dobra, czyni fotel nie tylko narzędziem niezbędnym dla podtrzymania dobrej kondycji fizycznej, zdrowotnej i wypoczynkowej. Jest jeszcze jeden aspekt posiadania tego urządzenia, otóż jest to, jakby nie liczył ceny masażysty, aspekt finansowy. Zakup fotela zwraca się po kilku miesiącach jeżeli jest się zmuszonym do korzystania z masażu.