Opinie klientów

Lucyna Bucik
Luty 20, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Witam, polecam kupno takiego fotela, spełnia moje oczekiwania. Produkt wysokiej jakości. Szybka realizacja zamówienia.
Magdalena Laskowska
Luty 20, 2014
Ocena:
Madrid fotel masujący
To najlepszy prezent jaki kupiłam sobie na: gwiazdkę, walentynki i 40 urodziny ! Od lat cierpię na bóle kręgosłupa zwłaszcza szyjnego (miałam wypadek samochodowy). Od połowy stycznia korzystam z masażu codziennie i dostrzegam pozytywną zmianę. Już nie muszę codziennie zażywać silnych środków przeciwbólowych, po prostu da się prawie normalnie żyć. A prawie robi dużą różnicę, w moim przypadku na korzyść. Nie wiem, czy to prawda, że życie zaczyna się po 40tce, ale na pewno zmienia się po 40tce z fotelem Madrid. Gorąco polecam. Ponadto świetni dostawcy, punktualni. Umówiliśmy się na 7 rano i dokładnie o 7.00 zadzwonił domofon. Brawo, świadczy to o szacunku i profesjonalnym podejściu do klienta.
Sebatian Gorzałczany
Luty 3, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Zakupiliśmy go na targach w Katowicach bardzo sprawna i miła obsługa klienta. Oczywiście fotel dotarł na czas. Fotel sprawuje się świetnie w swoim przeznaczeniu i roli. Wielość funkcji i doboru masażu bardzo dobra, czyni fotel nie tylko narzędziem niezbędnym dla podtrzymania dobrej kondycji fizycznej, zdrowotnej i wypoczynkowej.
Anna Czarnota
Styczeń 22, 2014
Ocena:
Poduszka ortopedyczna "Zdrowy Sen"
Poduszka jest super, odkąd śpię na tej poduszce nie dokuczają mi bóle kręgosłupa. Właśnie zakupiłam drugą taką poduszkę dla męża. Polecam ją wszystkim. Jest świetna.
Anna
Leszek Augustyński
Styczeń 21, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW510 fotel masujący
Bardzo duże możliwości ustawień rodzaju masażu,siły,prędkości indywidualnie wg potrzeb,a także korzystanie z już zaprogramowanych pakietów(comfort, health..)Wysoka jakość materiałów i wykończenia.Po tygodniu użytkowania zauważalne efekty-porawa kondycji i samopoczucia.
Tomek
Styczeń 17, 2014
Ocena:
Sauna Tromso
Firma na medal produkty też
Krzysztof Wąsik
Styczeń 16, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Dość długo wraz żoną zastanawialiśmy się nad zakupem fotela jednak z perspektywy czasu możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić,że był on słuszny i udany. Dzięki różnorodności funkcji masażu stanowi świetne połączenie relaksu oraz uzupełnienia terapii leczniczej, każdy znajdzie coś dla siebie. Warto podkreślić profesjonalną, rzetelną i sympatyczną ;-) obsługę - Pani była bardzo cierpliwa w tłumaczeniu wszelkich szczegółów pomagając nam w dokonaniu wyboru. Gorąco polecamy zakup modelu Milan!
Beata Jurek
Styczeń 9, 2014
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Bardzo sprawna i miła obsługa klienta. Fotel sprawuje się świetnie w swoim przeznaczeniu i roli. Wielość funkcji i doboru masażu bardzo dobra, czyni fotel nie tylko narzędziem niezbędnym dla podtrzymania dobrej kondycji fizycznej, zdrowotnej i wypoczynkowej. Jest jeszcze jeden aspekt posiadania tego urządzenia, otóż jest to, jakby nie liczył ceny masażysty, aspekt finansowy. Zakup fotela zwraca się po kilku miesiącach jeżeli jest się zmuszonym do korzystania z masażu.
Bogusław Gałczyński
Grudzień 2, 2013
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Osobiście najbardziej zadowala mnie masaż stóp i łydek,gdyż moja praca wymaga ciągłego chodzenia,co skutkuje zmęczeniem nóg.Masaż po przyjściu z pracy dosłownie "stawia mnie na nogi".Żona z kolei jest zachwycona programem Dual-Action,a w szczególności ostukiwaniem pleców, którego brakowało w fotelu Paris.Jednym słowem pełne zadowolenie z podjętej decyzji o wymianie foteli.
Zofia Cebo
Listopad 29, 2013
Ocena:
Pro-Wellness PW390 fotel masujący
Bardzo dobry pomysł z odkupem fotela Paris gdyż stwierdziłam kolosalną różnice między tymi fotelami .Fotel Milan jest rewelacyjny, dużo lepiej masuje ma więcej funkcji masażu. Efekt masażu w tym fotelu jest odczuwalny natychmiast.Polecam wszystkim mającym problemy ruchowe jak również inne zdrowotne. Jest to fotel wysokiej klasy i elegancki.Firma ,,Pro-Wellness - to firma bardzo profesjonalna, z pozdrowieniami "Zofia C.