Poranny masaż w fotelu. Pożegnaj się z koszmarnymi porankami.

06-09-2017

Masz problemy ze wstawaniem? Po obudzeniu nie możesz się wyprostować? Pożegnaj się z koszmarnymi porankami i po wstaniu z łóżka pozwól sobie na nieco przyjemności. Energetyczny masaż szybko pobudzi do działania, doda energii i pomoże zregenerować siły na cały dzień.

Szybki masaż w fotelu trwa 10-15 minut, a pozwala naprawdę dużo zmienić. Orzeźwia równie skutecznie, co zimny prysznic, pobudza jak mocna kawa i jest tak przyjemny, jak dodatkowa drzemka. Co ważne, poranny seans w fotelu masującym pozwala także poradzić sobie z bólem karku, ramion i pleców. Na rynku dostępne są fotele masujące wyposażone w specjalne programy masaży, które doskonale nadają się na dobry początek dnia. Pozwalają się delikatnie wybudzić, a potem nieco intensywniej rozmasowują mięśnie.

Masaż w fotelu o poranku sprawia, że podczas dnia zyskasz większą odporność na stres, będziesz miał lepszą pamięć, a Twój umysł będzie gotowy do działania. Wszystko dzięki temu, że w czasie zabiegu zostają pobudzone układy nerwowy i krwionośny. Poranny masaż jest szczególnie polecany dla osób przemęczonych, cierpiących na problemy ze snem. Wspomaga również w walce z depresją.

W trakcie masażu w fotelu możesz w pełni się zrelaksować lub pooglądać poranne wiadomości albo zaplanować grafik. Dodatkowo, aby zwiększyć pobudzającą moc zabiegu, możesz wykorzystać olejki aromaterapeutyczne. Pobudzająco działają zapachy: pomarańczy, bazylii, sosny czy jałowca.

Pamiętaj, że kilkuminutowy relaks po obudzeniu to nie tylko przyjemność, to także inwestycja w zdrowie. Regularne korzystnie z masażu zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu nerwowego, układu krążenia oraz układu ruchu. Co więcej, to również doskonały sposób na to, aby bez wysiłku zadbać o szczupłą i piękną sylwetkę.

Powrót