Fotel do masażu w gabinecie kosmetycznym. Dlaczego warto w niego zainwestować?

08-07-2016

Zabieg w gabinecie kosmetycznym jest niepowtarzalnym doznaniem, pozwalającym się odprężyć i zapomnieć o wszystkich problemach. Dla wielu kobiet jest to czas, w którym mogą odciąć się od codzienności i po prostu oddać się przyjemności. Dlatego warto postarać się, aby zabieg stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Pomoże w tym fotel masujący.                                                                                                                                   

Delikatny masaż relaksacyjny

Każdy właściciel renomowanego salonu kosmetycznego dba o to, aby panująca w nim atmosfera sprzyjała odprężeniu. Odpowiednie światło, aranżacja wnętrza, a także delikatna muzyka sprawiają, że klientki podczas zabiegu mogą się w pełni zrelaksować. Komfort, który odczuwają podczas wizyty, w ogromnym stopniu wpływa na to, czy skorzystają z oferty tego miejsca po raz kolejny. Warto zwiększyć go jeszcze bardziej ustawiając w salonie leżankę lub fotel z funkcją masażu, oferując klientkom kolejną dozę przyjemności. Urządzenie nie tylko zapewnia delikatny, wspomagający odprężenie masaż, ale także jest podgrzewane, dodatkowo uprzyjemniając zabieg.

W gabinecie i w poczekalni

Nikt z nas nie lubi czekać. Dlatego dobrym pomysłem na uprzyjemnienie tych chwil klientkom będzie ustawienie fotela masującego w poczekalni. Dzięki niemu nawet kwadrans oczekiwania na zabieg zamieni się w przyjemne doznanie. Dodatkowo, podczas zabiegu, fotel pozwoli uprzyjemnić chwile, w których klientka oczekuje kilkanaście lub kilkadziesiąt minut z nałożoną maską lub rękawicami parafinowymi.

Podnieś prestiż swojego gabinetu

Nie każdy z nas ma na co dzień okazję korzystać z doświadczania przyjemności masażu w fotelu. Dla wielu jest on synonimem luksusu. Dlatego ustawiając go w gabinecie kosmetycznym można łatwo podnieść jego prestiż w oczach klientek, dając im możliwość doświadczenia czegoś wyjątkowego. Sam koszt fotela masującego to niewielka inwestycja w porównaniu z ilością profitów, płynących z zadowolenia klientek, które chętniej będą odwiedzały takie miejsce.

Powrót